Co nas czeka do końca sierpnia?

Mimo okresu wakacyjnego, do końca sierpnia mamy dość bogaty program cotygodniowych zajęć.

Będziemy kontynuowali nasze treningi w Parku Skaryszewskim, nad Stawem Kaczym, we wtorki i piątki (18:30-20:00) oraz tylko w jedną sobotę, 02 sierpnia (10:00-12:00). Jak dotychczas w Parku Skaryszewskim, będziemy koncentrowali się na doskonaleniu lub zapoznawaniu się ze Starym Stylem Yang Taiji Quan, przygotowując się do regularnych zajęć na jesieni. Ćwiczymy jeśli nie pada deszcz, choć przy malej mżawce możemy się schronić pod drzewami pobliskiego ogródka jordanowskiego.

Poza sobotą 02 sierpnia, nie będziemy ćwiczyli w sierpniowe weekendy w Parku Skaryszewskim, gdyż będziemy prowadzili serię weekendowych warsztatów (10:00-12:00) w Łazienkach Królewskich. Ich ramowy program, umieszczony 13 lipca na naszym blogu, został właśnie umieszczony na portalu Łazienek http://www.lazienki-krolewskie.pl/edu,id,598,cat,7.html . Na naszym blogu będziemy umieszczali progresywnie więcej informacji o indywidualnych warsztatach oraz materiały do ćwiczeń.

Od poniedziałku do piątku, między 7:30 a 8:00 rano, będziemy kontynuowali ćwiczenia o charakterze dynamicznego qigongu w Łazienkach Królewskich. Spotykamy się na miejscu do leżakowania – trawniku na tyłach restauracji Belvedere. W razie deszczu – w namiocie w podkowie Podchorążówki.

Wszystkie wymienione wyżej zajęcia są bezpłatne i organizowane przez naszą niedawno założoną Fundację Dantian, a w przypadku ćwiczeń na terenie parku łazienkowskiego, organizowane są wspólnie z Łazienkami Królewskimi.

ZAPRASZAMY!