Co nas cieszy, co nas bawi ? Rzecz o Nowym Roku Chińskim

Każdy szczęściaż, co wczoraj wieczorem uczestniczył w bardzo uroczystych obchodach księżycowego Nowego Chińskiego Roku Owcy!

Zaczęliśmy od dekoracji sali na Madalinskiego i prezentacji kaligrafii pisanej przez naszą Kaxie. Potem, już tradycyjnie mała rozgrzewka, która dla większości pewnie wyglądała jak normalna… Następnie przystąpiliśmy do uroczystej formy pod bacznym okiem Sławka dzierżącego kamerę i prezentacji przez naszego nauczyciela jeszcze przez nas nieznanej i nieopanowanej formy szabli, miecza i kija. Później to już tylko łasuchowanie przy chińsko zastawionym stole uświetnionym grupowymi wypiekami – dzięki dziewczyny! Na sam koniec zaś uroczyste otwarcie ciasteczek z wróżbami przygotowanymi przez Alę oraz wykład gościnny o numerologii chińskiej Pani Margot Graham.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas, a teraz życzymy Wam silnej motywacji i mocnych nóg przed egzaminem, już za 111 dni we Francji, a jeszcze wcześniej na majowych warsztatach i egazminach w Miętnem!

Nowy-Rok-Chinski_Taiji

Nowy-Rok-Chinski_Taiji_2

Nowy-Rok-Chinski_Taiji_7Nowy-Rok-Chinski_Taiji_11Nowy-Rok-Chinski_Taiji_3 Nowy-Rok-Chinski_Taiji_14

Nowy-Rok-Chinski_Taiji_15


1 odpowiedź dla "Co nas cieszy, co nas bawi ? Rzecz o Nowym Roku Chińskim"

  • Eloisa
    4 maja 2015 (13:30)
    Odpowiedz

    Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well wittren article. I’ll be sure to bookmark it and come back to read more of 301 Moved Permanently . Thanks for the post. I’ll definitely comeback.


Masz coś do powiedzenia?

Some html is OK