Ćwiczyć można wszędzie – nawet w kinie – Światowy Dzień Taijiquan

Już za nami Światowy Dzień Taijiquan i Qigong’u. Nie zabrakło i nas w tym dniu. Ćwiczyliśmy w Łazienkach oraz w kinie Muranów. Patrząc retrospektywnie to sobota w duchu taiji była: pogodna, słoneczna i otwierająca nowe przestrzenie dla ćwiczących i praktykujących. Nie ograniczały nas ani stroje, ani miejsca. Jak widać na załączonych zdjęciach można ćwiczyć we wszystkim i wszędzie. Ci, którzy byli z nami w Kinie Muranów na projekcji filmu „Wędrówka na zachód” mogli również obejrzeć na dużym ekranie naszą fundacyjną produkcję filmową: Ćwiczenia Pięciu Zwierząt. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie.

Zapraszamy jutro,  (poniedziałek o 18:00, Solec 24) do Muzeum Azji i Pacyfiku na Qigong Szkoły Mędrców z Góry Emei –  ćwiczenia zakorzenione w starożytnym świecie chińskiego szamanizmu. Przypomnimy sobie zestaw ćwiczeń harmonizujących funkcjonowanie systemu organów wewnętrznych oraz wzmacniających samoleczące mechanizmy organizmu. Kto z Was już był wie, że zajęcia są wyjątkowe, kto nie – warto spróbować – zapraszamy wszystkich!

Fundacja-Dantian-Dzien-Taiji_3

Fundacja-Dantian-Dzien-Taiji_2_

Mount Emei

1 odpowiedź dla "Ćwiczyć można wszędzie - nawet w kinie - Światowy Dzień Taijiquan"

• Daurete
    4 maja 2015 (14:28)
    Odpowiedz

YES! I used to run in the morning in New York past dznoes and dznoes of people doing Tai Chi as the sun rose. So happy that you are now going to be my Yoga/Tai Chi/climbing friend [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‚0 which is not a hashcash value.

Masz coś do powiedzenia?

Some html is OK