Grudniowo – zimowo, ale przytulnie i ciekawie w Studiu Dantian

Jest coraz zimniej, więc i pora na częstsze odwiedziny w słonecznym Studiu Dantian przy Słupeckiej 4 – pamiętajcie, że u Nas jest zawsze ciepło i ciekawie ???? . Poniżej nasz grudniowy program.

W detalu zapraszamy do kalendarza: https://fundacjadantian.com/kalendarz/miesiac/ – znajdziecie tam informacje o regularnych zajęciach, takich jak taiji, qigong oraz joga.

Co do specjalnych wydarzeń, zapraszamy w piątek, 7 grudnia, o 18.00, na spotkanie autorskie z Tomaszem Chodkowskim i Marzeną Rostkowską: ZDROWIE, A POCZUCIE SZCZĘŚCIA.

Tomasz Chodkowski – autor książki „Szczęście bajkami cerowane”, nietypowego poradnika rozwoju osobistego dla tych, którzy chcą esencjonalniej żyć. Marzena Rostkowska, którą znamy wszyscy jako adeptkę i instruktorkę taiji i qigongu tym razem będzie występować w roli ilustratorki książki Tomka i prowadzącej wywiad rzekę z autorem. Jako że Święta za pasem, podczas spotkania można będzie zakupić tę książkę oraz uzyskać autografy autorów – oryginalny i wyjątkowy prezent pod choinkę ????. Szczególnie, że warto wzbogacać życie i własne i bliskich o nowe sposoby na szczęśliwe życie!

Wstęp wolny, czas: 18.00 – 20.00, prosimy o wcześniejszą informację, czy się wybieracie, na maila:rostkowska.marzena@gmail.com albo sms, tel: 794 506 585. Serdecznie zapraszamy!

Następnym grudniowym przebojem, w niedzielę, 9.12, jest warsztat z Justyną Pargiełązielarką, fitoterapeutką, ziołoznawczynią: BOŻE NARODZENIE PO STAROPOLSKUMAGICZNIE I ZDROWO.

Zapraszamy 9 grudnia, czas: 10.00 – 14.00, min. 8 osób, cena: 120 zł, zapisy: 794 506 585.

Poznamy mało znane tradycje okresu Bożego Narodzenia oraz funkcjonalność, walory zdrowotne i magiczne poszczególnych składników, używanych do przyrządzania potraw świątecznych.Przyrządzimy dwie tradycyjne potrawy, czyli kutię i siemieniotkę (zupę) z powracających do łask nasion konopii. Będziemy delektować się smakiem zapomnianego oleju makowego i konopnego, które Pani Justyna sama produkuje. Będzie można poznać rośliny dziko rosnące, które możemy wykorzystywać w swojej kuchni. Dużo zapomnianej wiedzy z zakresu ziołolecznictwa, wspólne gotowanie i degustacja, pełna niecodziennych smaków i zapachów. Będzie czym zaskoczyć bliskich przy świątecznym stole!

Zaś w piątek, 14 grudnia, o 18.00, bardzo przydatne spotkanie tuż przed Świętami i całą masą prezentów do zapakowania: PAKUJEMY PREZENTY PO JAPOŃSKU – SZTUKA SAMA W SOBIE.

Cena: 30 zł, czas: 18.00 – 20.00, max 12 osób, Zapisy: 794 506 585, mile widziane zabranie własnych prezentów i wybranych papierów pakunkowych.

Przecież w końcu dla każdego estety ma znaczenie nie tylko to, co dajemy w prezencie naszym bliskim, ale jak to coś zapakujemy! Już samo opakowanie może wzbudzać zachwyt, ciekawość, może budować subtelne napięcie. O tym jakie są sposoby pakowania, jak wyspecjalizowali się w sztuce pakowania prezentów mistrzowie tej sztuki, czyli Japończycy, dowiemy się na warsztacie w Studiu Dantian, Słupecka 4. Czyli przed nami: pomysły, inspiracje, techniki. Zabierzcie ze sobą ciekawość, chęci do nauki, własne pomysły i ewentualnie prezenty, które już udało się Wam zakupić ???? . Mamy dla Was materiały, chyba że macie własne ulubione faktury czy kolory, wówczas zabierzcie je ze sobą. Prowadzą Marzena Maya Rostkowska i Katarzyna Kieraś-Kędziak

TRADYCYJNA ATRAKCJA GRUDNIA –  SPOTKANIE WIGILIJNE Z FUNDACJĄ DANTIAN – 17. 12. 2018 (poniedziałek), ale o tym będzie jeszcze osobny wpis, zarezerwujcie czas, widzimy się w Studiu Dantian,  na Słupeckiej 4, o godzinie 18.00.

Na sam koniec roku, bo 30 grudnia, czeka nas już po raz trzeci niesamowity koncert Kuby Koryckiego, Dreamtone – Sol Yogen: GONGI I INSTRUMENTY ETNICZNE

Miejsce: ul.Słupecka 4/137, domofon 137, cena: 40 zł, czas: 18.00 – 19.00, zapisy: 794 506 585. Max. 15 osób, albo zgadzamy się na bliskość sąsiadów przytulonych do nas ????.

Kameralna ceremonia dźwięku – koncert/masaż dźwiękiem gongów i instrumentów etnicznych. Prosimy o zabranie ze sobą karimaty i koca (ew. również poduszki, jeśli jest taka potrzeba).

Cieszymy się na spotkania z Wami, przybywajcie licznie!