(Lekko)zimowe taijiquan w Skaryszaku

Po nieco śnieżnym i zachmurzonym sobotnim poranku, powinniśmy wkroczyć w pierwszy dzień lutego z lekkim mrozem i słońcem. Oczywiście w podkutych butach 🙂

Zapraszamy zatem w niedzielę nad Staw Kaczy w Parku Skaryszewskim, gdzie między 10:00 a 12:00 będziemy kontynuowali trening długiej formy naszego Starego Stylu Yang.

4 komentarze dla "(Lekko)zimowe taijiquan w Skaryszaku "

• Krysia
    31 stycznia 2015 (18:35)
    Odpowiedz

Bardzo proszę, nie używajcie określenia “w Skaryszaku”. Proponuję: “w Skaryszewskim”, “w Skaryszewie” a może “u Pendereckiego”.
    Ciekawa jest historia tego miejsca.
    Życzę udanego spotkania
    Serdecznie pozdrawiam
    Krysia

• KO
      31 stycznia 2015 (20:48)
      Odpowiedz

ależ forma “w Skaryszaku” jest jak najbardziej warszawska, np. “na Kercelaku”, ma to dla mnie taki posmak slangu. Nie wszystko musi być pisane w języku literackim wg. normy ISO 9001 i zgodne z normami ue

pozdr KO

• Fundacja Dantian
    2 lutego 2015 (22:33)
    Odpowiedz

Dziękując za lingwistyczne opinie, chcemy tylko zwrócić uwagę na to, że jeśli używamy „Skaryszaka” to w nagłówkach, a już w tekście blogów używamy pełnej nazwy. Nota bene, przejęliśmy ten termin od rdzennych warszawiaków ….

Fundacyjne Słoiki:-)

• Elmi
      4 maja 2015 (15:00)
      Odpowiedz

Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written arctile. I’ll be sure to bookmark it and come back to read more of 301 Moved Permanently . Thanks for the post. I’ll definitely comeback.

Masz coś do powiedzenia?

Some html is OK