NOWY ROK!!!

U progu Nowego Roku patrzymy zwykle zarówno wstecz, jak i w przyszłość.

Stary Rok okazał się łaskawy dla rozlicznych działań naszej Fundacji, które nie byłyby możliwe bez wsparcia i uczestnictwa Was wszystkich, za co serdecznie dziękuję. Pozwala nam to wchodzić  z optymizmem w Nowy Rok i tak też w niego wchodzimy :-).

Zwyczajowo życzymy sobie w tym czasie zdrowia, szczęścia i sukcesów. W dużej mierze zarówno zdrowie, jak i szczęście, czy sukcesy, zależą od nas samych i budowane są krok po kroku. Czyli nie inaczej niż w niekończącej się nauce taiji quan czy qigong’u. Wielu z Was poczyniło w tym spore postępy i jestem pewien, ze Ci, którzy będą kontynuowali pracę nad sobą, bądź z noworocznym postanowieniem zdecydują się wreszcie na regularną praktykę, odczują jej pozytywny wpływ na wszelkie sfery własnego, codziennego życia.

Ja zaś obiecuję, że w trakcie naszych treningów, warsztatów i spotkań będę dalej starał się jak najwierniej przekazać to, czego sam dotychczas się nauczyłem i czego również ciągle uczę się zarówno od moich mistrzów, jak i samodzielnie.

Zanim spotkamy się znowu, razem z noworocznymi życzeniami, wysyłam w Wasza stronę wiele harmonijnego qi! J.

2 komentarze dla "NOWY ROK!!!"

• julia
    1 stycznia 2015 (23:47)

Dziękuję za życzenia. Zyczę Fundacji sukcesów w Nowym Roku.

• Fundacja Dantian
      3 stycznia 2015 (00:20)