Drodzy adepci i przyjaciele Fundacji!

Z wielką radością informujemy, że od dziś jest do nabycia polska, jeszcze ciepła, prosto z drukarni, książka Mistrza Ly:

Nowe odczytanie Taiji Quan, podróż między materialnością a duchowścią

Zapraszamy dzisiaj (czwartek) na trening o 18:30 do Łazienek, jeśli ktoś z Was się wybiera i już dziś chce nabyć egzemplarz (cena 100 zł) prosimy o mail lub sms – zabierzemy ze sobą.

Planujemy również w najbliższy wtorek o 18:30 trening w Łazienkach, a po nim o 20:30 małą celebrację z tej okazji w Dziku i możliwość nabycia własnego egzemplarza 🙂

Na spotkaniu będzie można również porozmawiać z Janem Glińskim – który sprawował merytoryczną opiekę nad tłumaczeniem – o historii przekładu tej książki z języka francuskiego.

Książka to 422-stronicowe kompendium wiedzy o naszym Starym Stylu Yang (160 stron historii i filozofii oraz  262 strony opisu poszczególnych ruchów długiej formy) plus płyta DVD z 3 godzinami i 25 minutami nagrań Mistrza Ly i Głównego Mistrza Denga Shihai.

Przy okazji wydania tej książki, założyliśmy w czerwcu tego roku Wydawnictwo Fundacji Dantian! W kolejce czeka teraz jej angielska wersja.

Czekamy na Wasze zgłoszenia,

Do zobaczenia!

Redakcja WFD

7 komentarzy dla "Punktualnie w samo południe wylądowały świeżutkie polskie książki Mistrza Ly !!!"

• Małgorzata
    11 sierpnia 2016 (21:23)

Drodzy Moi,

GRATULUJĘ 🙂 Kolejny Wasz sukces 🙂

• Fundacja Dantian
    11 sierpnia 2016 (21:58)

Dziękujemy! Nasz:) – jest to wspólna praca

• Piotr
    13 sierpnia 2016 (00:33)
    Odpowiedz

Gratuluje serdcznie! Fundacja caly czas do przodu 🙂 Usciski dla Was i prosze o rezerwacje jednego egzemplarza do polowy Wrzesnia 😬

• Fundacja Dantian
      14 sierpnia 2016 (10:47)

Oczywiście! Zarezerwowana! Czekamy na Ciebie 🙂

• Krysia
    15 sierpnia 2016 (12:32)
    Odpowiedz

Oczywiście, GRATULACJE! Jako wierna przyjaciółka Fundacji proszę o rezerwację jednego egzemplarza, który z wielką przyjemnością zakupię we wtorek.Serdecznie pozdrawiam

• trzetrzebinski
    15 sierpnia 2016 (18:16)
    Odpowiedz

I ja poprosze o rezerwacje 1 sztuki ksiazki w polowie wrzesnia.

• ola
    16 sierpnia 2016 (06:19)
    Odpowiedz

Jaka miła niespodzianka z samego rana:) Bardzo się cieszę, gorąco gratuluję i proszę o zarezerwowanie egzemplarza na wtorek. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia:)