Rozmowa

Rozmowa z Janem Glińskim z gazety Przegląd nr.15 (797) 7-12.04.2015

Wywiad_glinski-1-746x1024 Wywiad_glinski-2-735x1024 Wywiad_glinski-3-746x1024 Wywiad_glinski-4-716x1024

3 komentarze dla "Rozmowa"

• julia
    25 kwietnia 2015 (22:30)
    Odpowiedz

Wspaniały życiorys. Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną odnieść w życiu sukces przez wielkie “S” . Osobiście imponuje mi niezmiernie fakt, że do łatwych do wyrażenia w liczbach wyników w karierze zawodowej był Pan w stanie dodać takie mniej wymierne – ale chyba dające równie dużą satysfakcję – jak przyczynianie się popularyzacji taichi chuan u qigongu w Polsce.
    Wysłałam link do artykułu mojemu trzydziestoletniemu synowi-pracoholikowi, który wprawdzie odnosi w branży IT międzynarodowe sukcesy , ale według mnie jest “wypalonym’ wewnętrznie człowiekiem.
    Może po lekturze da się w końcu namówić na treningi…

Gratuluję i podziwiam.
    :j

• Fundacja Dantian
      28 kwietnia 2015 (14:39)
      Odpowiedz

Dziękuję za miłe słowa – mam nadzieję, że przyszłość będzie równie ciekawa jak przeszłość 🙂
      A jeśli dzięki naszej działalności fundacyjnej pomożemy innym przywrócić harmonię w ich codziennym życiu, prywatnym i zawodowym, będzie to naszą największą satysfakcją! J.

• Peter
    4 maja 2015 (15:32)
    Odpowiedz

this makes a lot of sense . I have studied Tai Chi for many years . And Hwa Yu Tai Chi for 6 years now. I unandstred chansijing. I can feel it. This is a great feeling.

Masz coś do powiedzenia?

Some html is OK