Świąteczne życzenia!

Drodzy przyjaciele i znajomi Fundacji Dantian,  jeszcze w tym roku życzymy Wam pomnożenia rąk do działań twórczych przy pakowaniu prezentów, sprzątaniu, ubieraniu choinek i przyrządzaniu smakowitych potraw, aby w końcu z pierwszą gwiazdką cieszyć się świąteczną atmosferą.

Zaś w Nowym Roku 2018 życzymy ciekawych wyzwań oraz pracy nad sobą, która wzbogaca, uszlachetnia i zamienia się w alchemiczne złoto :).

W załączniku kilka zdjęć ze spotkania Wigilijnego z Fundacją Dantian (15.12.2017). Dziękujemy wszystkim za wspaniały wieczór, który był połączony z projekcją filmu (link poniżej), z kiermaszem i wielkim ucztowaniem, okraszony ćwiczeniami jelenia i żyrafy z ćwiczeń pięciu zwierząt.

W przerwie świątecznej zapraszamy na ćwiczenia zgodnie z grafikiem z kalendarza:http://www.fundacjadantian.com/kalendarz/

Link do filmiku ze spotkania wigilijnego Lancjerzy z Formozy o podróży na Tajwan:

No Replies to "Świąteczne życzenia!"

Got something to say?

Some html is OK