Wekendowy Ruch Odnowy

Dzięki długiej formie Starego Stylu Yang Taiji Quan mamy własne SPA, odmładzające i odnawiające ciało i ducha.

W ubiegły weekend miało ono miejsce w sobotę nad Stawem Kaczym w Parku Skaryszewskim, a w niedzielę obok Pawilonu Chińskiego w Łazienkach Królewskich.

Dopisała nam pogoda i wytrwałość w praktyce – dla naszych uczniów nie ma dnia wolnego 🙂

Aby zmotywować Was jeszcze mocniej przed zbliżającymi się egzaminami, zegar na dole głównej stronie Fundacji tyka do Miętnego.

Pozostało już tylko 46 dni do egzaminu, co oznacza, że jeśli jeszcze nie zaczeliście się na poważnie przygotowywać do stażu w Miętnem to poniedziałek jest waszym pierwszym dniem z 46!

Zapraszamy na nieobowiązkowe treningi o poranku między 7:30, a 9:00 do Łazienek. Od poniedziałku, ktoś ze starszaków będzie pełnić służbę pod Starą Kordegardę, aby pomóc Wam zrobić wspólnie formę i przygotować się do egzaminów.

Filmik z poranków przed Kordegardą powinien Was zmotywować!

2 komentarze dla "Wekendowy Ruch Odnowy"

• Krysia
    23 marca 2015 (10:13)
    Odpowiedz

Na pewno cudnie jest przed Kordegardą o poranku i chętnie bym ćwiczyła z tą wspaniałą grupą, ale to jest jeszcze pora mojego powolnego otwierania oczu w łóżku. Chyba popracuję nad swoim zegarem biologicznym.
    Serdecznie pozdrawiam
    Krysia