Ćwiczyć można wszędzie – nawet w kinie – Światowy Dzień Taijiquan

Już za nami Światowy Dzień Taijiquan i Qigong’u. Nie zabrakło i nas w tym dniu. Ćwiczyliśmy w Łazienkach oraz w kinie Muranów. Patrząc retrospektywnie to sobota w duchu taiji była: pogodna, słoneczna i otwierająca nowe przestrzenie dla ćwiczących i praktykujących. Nie ograniczały nas ani stroje, ani miejsca. Jak widać na załączonych zdjęciach można ćwiczyć we wszystkim i wszędzie. Ci, którzy byli z nami w Kinie Muranów na projekcji filmu „Wędrówka na zachód” mogli również obejrzeć na dużym ekranie naszą fundacyjną produkcję filmową: Ćwiczenia Pięciu Zwierząt. Dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie.

Zapraszamy jutro,  (poniedziałek o 18:00, Solec 24) do Muzeum Azji i Pacyfiku na Qigong Szkoły Mędrców z Góry Emei –  ćwiczenia zakorzenione w starożytnym świecie chińskiego szamanizmu. Przypomnimy sobie zestaw ćwiczeń harmonizujących funkcjonowanie systemu organów wewnętrznych oraz wzmacniających samoleczące mechanizmy organizmu. Kto z Was już był wie, że zajęcia są wyjątkowe, kto nie – warto spróbować – zapraszamy wszystkich!

Fundacja-Dantian-Dzien-Taiji_3

Fundacja-Dantian-Dzien-Taiji_2_