Fundacja Dantian w strefie kibica!

W niedzielne południe 23 kwietnia Fundacja Dantian zasiliła strefę kibica na odcinku Metro Wilanowska podczas corocznego maratonu organizowanego przez Orlen. Adeptki taiji: Anna Norenberg, Katarzyna Kieraś-Kędziak, Marzena Rostkowska, pod wodzą nauczyciela Jana Glińskiego, zaprezentowali fragment formy Starego Stylu Yang, formę miecza i kija oraz formę szabli – czyli to wszystko czym zajmuje się na regularnych zajęciach Fundacja Dantian. Publiczność przyjęła nas gorąco, pomimo zimna, i ciekawa naszych energicznych ruchów na trawniku pod sceną.

Zaś podczas naszej wizyty na scenie występowały najróżniejsze grupy śpiewające, tańczące i jak my ćwiczący – daliśmy radę 🙂 choć wiekowo chyba byliśmy najstarsi. Pogoda od słonecznej po śnieżną dała się wszystkim we znaki, ale my lubimy takie wyzwania i z przyjemnością stawiliśmy się na scenie, za co serdecznie dziękujemy współorganizatorom czyli Mokotowskiemu Ośrodkowi Integracji Mieszkańców. Jak mówi motto naszej Fundacji: „Ćwiczymy cały rok z energią świadomego ruchu”!

pokaz