Instruktorzy

Główny Instruktor Jan Gliński – doktor nauk fizycznych, zawodowo od ponad 30 lat w międzynarodowym biznesie high-tech, hobbystycznie adept sztuk walki.
Zaczynając przed 40 laty od jujitsu i karate, trenując następnie tradycyjny łuk japoński (kyudo) od czasu pracy w Tokyo w latach 80-tych, rozpoczął naukę  taiji quan i qigong’u, kiedy bardzo częste podróże służbowe uniemożliwiły mu regularne treningi z ponad dwumetrowym łukiem. Od 20 lat doskonali swoje umiejętności pod kierunkiem Ly Chuan Zheng’a, mistrza siódmej generacji szkoły Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan. Dzieląc swój czas głównie między Singapur i Polskę, prowadzi w Warszawie kursy i warsztaty taiji quan i qigongu. W 2017 r. został oficjalnie potwierdzony jako nauczyciel ósmej generacji Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji.
Starsza Instruktorka Marzena Maya Rostkowska – magister sztuki, scenograf, ilustrator, zawodowo graphic designer i twórca firmy Nanook Design; hobbystycznie pisze i podróżuje.
Trenuje indywidualnie pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2011, zarówno taiji quan, jak i qigong. Uczestniczyła z powodzeniem w zawodach i zdawała egzaminy na kolejne stopnie kompetencji na międzynarodowych biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan w Bułgarii (2011 r.), na Tajwanie (2013 r.) oraz we Francji (2015 r.), w Chinach (2017 r.), W Japonii (2019). Podczas XIX i XX Ogólnopolskiego Pucharu Taiji Warszawie (2015, 2016 r.) zdobyła srebrny oraz brązowy medal. Od 2018 jest certyfikowaną instruktorką z formy szabli i miecza Starego Stylu Yang. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem oprawy medialnej dla Studia Dantian. Prowadzi zajęcia w Studio Dantian oraz w Domu Kultury Kadr w Warszawie.
Starsza instruktorka Katarzyna Kahuna Kieraś – terapeutka zajęciowa zorientowana na arteterapię. Przez wiele lat zajmująca się zawodowo jubilerstwem i projektowaniem biżuterii. Twórczyni marki Kahuna-aRT. Kilka lat praktykowała jogę Iyengara oraz Ashtangę jogę. Od wielu lat na ścieżce osobistego rozwoju. Uczestniczka wielu Kręgów Kobiecych oraz warsztatów rozwoju wewnętrznego.Trenuje taijiquan i qigong pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2013 r. Uczestniczyła w międzynarodowym biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan we Francji (2015) zdobywając złoty puchar w zawodach grupowych oraz srebrny medal na XX Ogólnopolskim Pucharze Taiji Warszawie (2016 r.).  Brała udział w I Europejskim Festiwalu Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji (2018 r. ) zdobywając złoty medal. Miłośniczka górskich wędrówek, nurkowania oraz jazdy na rolkach.
Starsza instruktorka Anna Norenberg 
Naukę taiji quan rozpoczęła w 2014 r. pod kierunkiem Jana Glińskiego, doceniając złożoność tej sztuki walki, w której dąży aby każdy ruch był odebrany nie tylko jako synonim lekkości i płynności ale także siły płynącej z wnętrza. Równolegle z taijiquan, w ramach warsztatów Fundacji Dantian, poznawała  ćwiczeń tradycyjnego qigongu, takie jak Osiem Kawałków Brokatu, czy Ćwiczenia Pięciu Zwierząt.”