Ogród Saski – przestrzenią ludzi ćwiczących w każdym wieku!

Za nami piękna, słoneczna niedziela w Ogrodzie Saskim, a więc idealne warunki do aktywnego uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, tradycyjnie już sprawnie zorganizowanego przez Fundację „mali bracia Ubogich”.

W największym skrócie – było wspaniale!

Liczne organizacje, w tym oczywiście nasza Fundacja Dantian, robiły wszystko, aby nasi Seniorzy mogli aktywnie odpocząć i przyjemnie spędzić czas. Tłumy, i to dzikie, dopisały – więc jak widać na załączonych zdjęciach i filmiku – osoby starsze to aktywna część społeczeństwa, dwa razy więcej ćwiczących niż siedzących – a nawet i siedzący też z nami ćwiczyli!

Dziękujemy organizatorom za kolejną odsłonę i zaproszenie do wspólnej inicjatywy.

Duże uściski i uśmiechy dla naszych prowadzących dziś warsztaty: Kaxi, Oli, Krzysia i Janka oraz wielkie dzięki dla całej ekipy w niebieskościach, czyli wolontariuszy Fundacji Dantian, jak zawsze mogliśmy na Was liczyć!

Cieszymy się, że tak wielu Seniorów dziś z nami ćwiczyło – życzymy wszystkim dużo zdrowia i ruchu, nie tylko przy tak wyjątkowych okazjach, ale codziennie 🙂

Jeśli nie spotkamy się wcześniej przy okazji wspólnych warsztatów i ćwiczeń, na które serdecznie zapraszamy, do zobaczenia za rok!