Relacja z Międzynarodowego Dnia Osób Starszych | Ogród Saski, 29.09.2019

Już piąty rok z rzędu uczestniczyliśmy w ubiegłą niedzielę w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych,  corocznej imprezie w Ogrodzie Saskim, zwanej Jarmarkiem Kreatywności i organizowanej przez Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich.  Jest to wyjątkowe wydarzenie, które należy zaliczyć i to obowiązkowo!

Są występy seniorów na scenie, pokazy mody, dyskoteka z DJ Wiką oraz niezliczone atrakcje, mieszczące się w namiotach otaczających główny plac spotkania. Nie zabrakło i w tym roku naszego pokazu formy taiji i form z bronią. Ćwiczyliśmy też, jak w ubiegłe lata, na łące, doskonaląc tym razem rozgrzewkę kija.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Stowarzyszeniu Mali Bracia Ubogich za tę wspaniałą imprezę, która pozwoliła nam również zaprezentować  ostatni model AMA – Aktywatora Mięśni Antygrawitacyjnych – czyli fotela do aktywnego siedzenia, nagrodzonego Nagrodą Staszica wynalazku Tadeusza Mazura, krakowskiego doktora neurologii i fizjoterapii. Przywieźliśmy ten fotel z naszego Studia Dantian, gdzie rezyduje na stałe jako pomoc terapeutyczna i dzięki temu szereg seniorów w Ogrodzi Saskim miało możliwość doświadczyć jego kojącego działania na kręgosłup i nie tylko.

Poniżej nasza foto relacja z Jarmarku Kreatywności 2019, dziękujemy naszej adeptce taiji, a zarazem fotografce, Edycie, za piękną plenerową sesję.

Do zobaczenia za rok!