Możesz tu kupić wyjątkowe produkty Fundacji Dantian.

Tym samym możesz to już dziś zrobić zamawiając u nas autorski t-shirt, czy kupując książki.

Nasze propozycje:

NOWA  I  JESIENNA KOLEKCJA FUNDACJI DANTIAN

Pomysłem na powstanie kolekcji były wyjazdy poświęcone qigongowi, przed Wami autorska kolekcja pamiątkowa. Autorką grafik jest nasza instruktorka Marzena Rostkowska, która łączy swoją pasję do sztuki z świadomym ruchem.

T-shirt Starzyna – przedstawia przyrodę w formie żubra, świat duchowy podkreślony rysunkami symbolizującymi szamana, to wszystko jest wpisane w kształt rytualnego bębna, całość dopełnia w centrum motyw ying-yang.

T-shirt Duszniki – to pejzaż Tajwanu, z którego pochodzi Stary Styl Yang. Symbole w tle to, góry mające pokazać siłę i spokój, stabilność. Pojawiające się na grafice białe ptaki to symbol lekkości, kwiaty zaś to subtelność i delikatność, jaką poszukujemy w swojej praktyce. W centrum symbolicznego koła znajduje się człowiek ćwiczący, jako łącznik nieba i ziemi.

Zamów swój nowy t-shirt przez formularz: https://forms.gle/Xui5rcXScZKDyuqbA