Środowy qigong – z Muzeum Azji i Pacyfiku do Studia Dantian

Jak już informowaliśmy, od miesiąca mamy pierwszą, stałą siedzibę – Studio Dantian, przy ul. Słupeckiej 4/37 i 37A (Stara Ochota, tuż przy Placu Narutowicza). Począwszy od 1 listopada br., postanowiliśmy zgrupować tam wszystkie nasze zajęcia, które nie wymagają większej sali do ćwiczeń, w tym środowy qigong, który od (już!) czterech lat prowadziliśmy w Muzeum Azji i Pacyfiku.

Z pewną nostalgią opuszczamy gościnne progi Muzeum, niemniej pozostaniemy w ścisłym kontakcie i będziemy w dalszym ciągu organizować w MAiP od czasu do czasu spotkania, w trakcie których postaramy się zawsze wykorzystać „energię świadomego ruchu” 🙂 .

Zaś naszych wszystkich wiernych adeptów środowego qigongu oraz tych, którzy chcieliby skorzystać z prozdrowotnych walorów tej tradycyjnej dyscypliny chińskiej, harmonizującej  ciało, umysł i ducha, serdecznie zapraszamy na regularne zajęcia do Studio Dantian.

Na razie ćwiczymy qigong dwa razy w tygodniu: w poniedziałki o 18.00 oraz w środy o 18.00, zaś w te dni o 20.00 prowadzimy zajęcia taijiquan dla początkujących. Planujemy też poprowadzenie zajęć w godzinach przedpołudniowych, więc jeśli są wśród Was chętni, prosimy o kontakt.

Dziękując MAiP za dotychczasową współpracę i zawsze przychylne nastawienie do naszych poczynań, zapraszamy do Studia Dantian, w którym Daleki Wschód będzie również zawsze obecny poprzez różnorodne formy działalności, czerpiące z przebogatej skarbnicy tego fascynującego regionu.

Poniżej link do filmiku z ostatnich środowych zajęć:


No Replies to "Środowy qigong – z Muzeum Azji i Pacyfiku do Studia Dantian"


    Got something to say?

    Some html is OK