Światowy Dzień Taiji i Qigongu z Fundacją Dantian: sobota, 27 kwietnia 2019, godz. 10.00, Park Wielkopolski (Stara Ochota)

W ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10:00, miłośnicy i sympatycy Taiji i Qigongu z całego świata, zbierają się w plenerze, aby przybliżyć wszystkim ideę ćwiczeń pomagających korzystać z olbrzymich dobrodziejstw Qi – energii życia. W ten sposób, wraz z obrotem Ziemi, przez 24 godziny, ze wschodu na zachód, przetacza się fala naszej energii Qi. Ćwicząc w tym czasie, stajemy się częścią tej fali, formą  oddechu życia naszej pięknej planety.

I tak jak co roku, będziemy świętować Światowy Dzień Taiji i Qigongu pod znakiem celebracji życia, smakowaniu go w zdrowiu, spędzania wspólnie czasu podczas świadomego ruchu.

W tym roku, ten wyjątkowy dzień przypada na sobotę,  27 kwietnia. Tym razem, zapraszamy na wspólne ćwiczenia z Fundacją Dantian do Parku Wielkopolskiego na Starej Ochocie, aby być bliżej naszego Studia Dantian przy ulicy Słupeckiej 4. Zaczynamy ćwiczyć o godzinie 10.00. Jest to bezpłatne spotkanie dla wszystkich spragnionych zdrowego i świadomego ruchu w duchu taiji i qigongu.

Zaś w programie, zawierającym selekcję ćwiczeń qigongu i taiji, prowadzonym naszego nauczyciela Jana Glińskiego, weźmie udział nasz specjalny gość z Francji, mistrz siódmej generacji Starego Stylu Yang Taijiquan, Ly Chuan Zheng. Przybądźcie licznie i punktualnie, najlepiej parę minut przed 10.00 i zarezerwujcie sobie około godziny czasu – wskazany luźny strój nie krępujący ruchów.

Zapraszamy!