Taiji grupa początkująca

Zapraszamy na regularne zajęcia wszystkich chcących poznać Stary Styl Yang Taiji.

📍 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Łazienkowska 7 (przystanek autobusowy Rozbrat)

📆 Początek zajęć 5.10.21

Co będzie potrzebne?

Wewnętrzna motywacja, chęć nauki, wygodny strój i buty na płaskiej podeszwie 🙂

Inwestycja:

Zajęcia dwa razy w tygodniu:
• 240 zł opłata miesięczna (płatna do 10 dnia każdego miesiąca)
Raz w tygodniu w tygodniu:
• 140 zł opłata miesięczna (płatna do 10 dnia każdego miesiąca)
Uczestnictwo jednorazowe
• 40 zł (płatne na miejscu)

❗️ Liczba miejsc jest ograniczona.

Opłaty za zajęcia należy wpłacać gotówką przed zajęciami lub przelewem na konto:
Fundacja Dantian
Bank PKO SA, Al. Jerozolimskie 65/79,
nr konta 08124062181111001058278535

❗️Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

ZAPISZ SIĘ WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ https://forms.gle/PnW1j7Ry3L2gd1Cc6

INSTRUKTOR (zajęcia we wtorek)

Katarzyna Kieraś

terapeutka zajęciowa zorientowana na arteterapię. Przez wiele lat zajmująca się zawodowo jubilerstwem i projektowaniem biżuterii. Twórczyni marki Kahuna-aRT. Kilka lat praktykowała jogę Iyengara oraz Ashtangę jogę. Od wielu lat na ścieżce osobistego rozwoju. Uczestniczka wielu Kręgów Kobiecych oraz warsztatów rozwoju wewnętrznego.Trenuje taijiquan i qigong pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2013 r. Uczestniczyła w międzynarodowym biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan we Francji (2015) zdobywając złoty puchar w zawodach grupowych oraz srebrny medal na XX Ogólnopolskim Pucharze Taiji Warszawie (2016 r.).  Brała udział w I Europejskim Festiwalu Sztuk Walki Klasycznego Yang Taiji (2018 r. ) zdobywając złoty medal. Miłośniczka górskich wędrówek, nurkowania oraz jazdy na rolkach.

INSTRUKTOR (zajęcia w czwartek)

Marzena Maya Rostkowska

magister sztuki, scenograf, ilustrator, zawodowo graphic designer; hobbystycznie pisze i podróżuje. Trenuje indywidualnie pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2011, zarówno taiji quan, jak i qigong. Uczestniczyła z powodzeniem w zawodach i zdawała egzaminy na kolejne stopnie kompetencji na międzynarodowych biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan w Bułgarii (2011 r.), na Tajwanie (2013 r.) oraz we Francji (2015 r.), w Chinach (2017 r.), W Japonii (2019). Podczas XIX i XX Ogólnopolskiego Pucharu Taiji Warszawie (2015, 2016 r.) zdobyła srebrny oraz brązowy medal. Od 2018 jest certyfikowaną instruktorką z formy szabli i miecza Starego Stylu Yang. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem oprawy medialnej dla Fundacji Dantian.