Taijiquan w plenerze – Poćwicz z nami

W ramach programu RUSZAJ SIĘ ŚWIADOMIE oraz POĆWICZ Z NAMI Fundacji Dantian, organizowane są bezpłatne warsztaty doskonalące i zapoznające z sekwencjami długiej formy Starego Stylu Yang Taiji Quan oraz wybranymi ćwiczeniami qigongu.

Warsztaty prowadzone są zwykle w weekendy, przed południem:

• sobota 9.00- 10.30, Łazienki Królewskie, przed Starą Kordegardą (w razie opadów – w Pawilonie Chińskim)
  • niedziela 09.0010.30, Park Wielkopolski, na warszawskiej Starej Ochocie, przy Placu Narutowicza, niedaleko Studia Dantian (w razie opadów spotykamy się w pobliskiej klubokawiarni Kolonia Ochota, ul. Łęczycka 2)

W tygodniu ćwiczymy zwykle w Łazienkach Królewskich, każdego poranka, od poniedziałku do piątku, między 7.30 do 8. 30, przed Starą Kordegardą.

Warsztaty w plenerze są również dobrą okazją do spróbowania zarówno różnych form qigongu, jak i naszego stylu taiji przez tych, którzy nie są pewni, czy chcieliby podjąć ich regularne treningi w Studiu Dantian http://www.studiodantian.com