Październik z Fundacją Dantian

QIGONG,  GODZ. 18.00 – 19.00

Wiesz, że Wątroba odgrywa decydującą rolę w metabolizmie ? W ciągu minuty filtruje 2 litry krwi a w ciągu całego dnia wydziela jeden litr żółci do jelit, neutralizuje toksyny, produkuje hormony, odżywia mięśnie i mózg, reguluje również poziom cukru we krwi.

Jak zadbać o Wątrobę?

Zapraszamy na zajęcia Qigongu, poświęcone Wątrobie.

Poniedziałek, 5 października.

QIGONG,  GODZ. 18.00 – 19.00

Według medycyny chińskiej Nerki to siedlisko naszej silnej woli i kreatywność – ale również organ, który jest bardzo wyniszczany przez stres. Bez sprawnie działających Nerek nie jest możliwe zachowanie pełni zdrowia.

Jak zadbać o Nerki?

Zapraszamy na zajęcia Qigongu, poświęcone Nerkom.

Poniedziałek, 12 października.

QIGONG,  GODZ. 18.00 – 19.00

W medycynie chińskiej ciało jest porównywane do cesarstwa, w którym organy zajmują ważne stanowiska i w którym Serce jest “Cesarzem Organów”. Uderza 100.000 razy, pompuje w ciągu dnia 7000 litrów krwi, która dociera do najmniejszej komórki naszego ciała.

Jak zadbać o Serce?

Zapraszamy na zajęcia Qigongu, poświęcone Sercu.

Poniedziałek, 19 października.

QIGONG,  GODZ. 18.00 – 19.00

Oddech ma duży wpływ na jakość naszego życia. Dlatego warto zadać sobie pytanie: czy oddycham prawidłowo? Czy mój oddech pozwala mi czuć się pełnym energii? Płuca u dorosłego człowieka mogą pomieścić do ok. 5  a pożądana liczba oddechów to 4 do 6 na minutę.

Jak zadbać o Płuca?

Zapraszamy na zajęcia Qigongu, poświęcone Płucom.

Poniedziałek, 26 października.

KURS TAIJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH PONIEDZIAŁEK W MUZEUM AZJI I PACYFIKU, SOLEC 24, GODZ. 19.30 – 21.00

Zapraszamy Cię na regularny kurs Starego Stylu Yang od podstaw, który poprowadzą instruktorki Fundacji Dantian: Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś-Kędziak.

Spotykamy się w Muzeum Azji i Pacyfiku, Solec 24, o godz. 19.30 w każdy poniedziałek.

Poznając proste i niezmiernie skuteczne ćwiczenia taiji, szybko zobaczysz jak zwiększasz zakres swojego ruchu, poprawisz swoją miękkość, elastyczność i poczujesz przyjemność w rozluźnionym ciele. To doskonały trening aby poćwiczyć koncentrację, równowagę fizyczną i psychiczną oraz wzmocnić organizm.

Miesięczna opłata – 120 zł

CAŁY ROK W SOBOTY I  W NIEDZIELE TAIJI W PARKU ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

PRZED STARĄ KORDEGARDĄ, GODZ. 09.00 – 10.30

Zapraszamy na zajęcia taiji, które poprowadzimy instruktorzy Fundacji Dantian:

Jan Gliński, Marzena Rostkowska i Katarzyna Kieraś-Kędziak.

Spotykamy się w Parku Łazienki Królewskie o godz. 09.00 w soboty i w niedziele

Będą to zajęcia na świeżym powietrzu regulujące i wzmacniające cały organizm

i wpływające na dobre samopoczucie.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.