Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ćwiczenia dla dojrzałych

18 października 2016 godz. 09:00 - 10:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 09:00 on wtorek, repeating until 29 listopada 2016

Bezpłatnie

Zapraszamy wszystkich na drugą edycję Qigongu dla dojrzałych. Są to bezpłatne zajęcia z podstaw gimnastyki chińskiej dla każdego bez względu na wiek, wystarczy luźny stój i obuwie na miękkiej podeszwie. Ćwiczenia Qigongu oraz wstępu do Starego Stylu Yang Taijiquan odbywać się będą przy ulicy Woronicza 44A w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców. Zapraszamy od 18 października w każdy wtorek od 9:00 – 10:00, oraz w każdą środę od 16:45 – 17:45. Zajęcia prowadzi Katarzyna Kieraś – Kędziak.

 

 

 

KahunaInstruktorka, terapeutka zajęciowa zorientowana na arteterapię. Od 8 lat zajmująca się zawodowo jubilerstwem i projektowaniem biżuterii. Twórczyni marki Kahuna-aRT.

Kilka lat praktykowała jogę Iyengara oraz Ashtangę jogę. Od wielu lat na ścieżce osobistego rozwoju. Uczestniczka wielu Kręgów Kobiecych oraz warsztatów rozwoju wewnętrznego.Trenuje taijiquan i qigong pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2013. Uczestniczyła w międzynarodowym biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan we Francji (2015) zdobywając złoty puchar w zawodach grupowych oraz srebrny medal na XX Ogólnopolskim Pucharze Taiji Warszawie (2016 roku). Miłośniczka górskich wędrówek, nurkowania oraz jazdy na rolkach.

 

Szczegóły

Data:
18 października 2016
Godzina:
09:00 - 10:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców
Woronicza 44 a
Warszawa, mazwowieckie Polska
+ Google Map

No Replies to "Ćwiczenia dla dojrzałych"


    Got something to say?

    Some html is OK