Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ćwiczenia dla dojrzałych – ostatnie zajęcia!

30 listopada 2016 godz. 16:45 - 17:45

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 16:45 on środa, repeating until 30 listopada 2016

Bezpłatnie

Zapraszamy wszystkich na drugą edycję Qigongu dla dojrzałych. Są to bezpłatne zajęcia z podstaw gimnastyki chińskiej dla każdego bez względu na wiek, wystarczy luźny stój i obuwie na miękkiej podeszwie. Ćwiczenia Qigongu oraz wstępu do Starego Stylu Yang Taijiquan odbywać się będą przy ulicy Woronicza 44 w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców. Zapraszamy w środę od 16:45 – 17:45. Zajęcia prowadzi Katarzyna Kieraś – Kędziak.

 

 

 

 

 

KahunaInstruktorka, terapeutka zajęciowa zorientowana na arteterapię. Od 8 lat zajmująca się zawodowo jubilerstwem i projektowaniem biżuterii. Twórczyni marki Kahuna-art.

Kilka lat praktykowała jogę Iyengara oraz Ashtangę jogę. Od wielu lat na ścieżce osobistego rozwoju. Uczestniczka wielu Kręgów Kobiecych oraz warsztatów rozwoju wewnętrznego.Trenuje taijiquan i qigong pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2013. Uczestniczyła w międzynarodowym biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan we Francji (2015) zdobywając złoty puchar w zawodach grupowych oraz srebrny medal na XX Ogólnopolskim Pucharze Taiji Warszawie (2016 roku). Miłośniczka górskich wędrówek, nurkowania oraz jazdy na rolkach.

 

 

https://youtu.be/oLN0NXjykmU

Miejsce wydarzenia

Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców
Woronicza 44 a
Warszawa, mazwowieckie Polska
+ Google Map

No Replies to "Ćwiczenia dla dojrzałych - ostatnie zajęcia!"


    Got something to say?

    Some html is OK