Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

CYKL WOLNOŚCI – PRAKTYKA INTEGRACJI ODDECHEM – WARSZTAT ONLINE

25 kwietnia 2020 godz. 11:00 - 12:00

19 zł

Zapraszamy 25 kwietnia na godz. 11.00 na warsztat z Anną Kaszyc do Studia Dantian Online.

Czym jest cykl ofiary i cykl wolności? Jak nauczyć się funkcjonować w cyklu wolności? W jaki sposób za pomocą oddechu radzić sobie w trudnych sytuacjach i emocjach?

Ciało, umysł, emocje, oddech – którym z tych obszarów szczególnie warto się zająć, by mieć najlepsze efekty? Jeśli nie działa „przerabianie” i „przepracowywanie” to, co działa? Czym jest integracja uczuć i oddychanie uczuciami?

Będziemy o tym wszystkim rozmawiać podczas naszego spotkania. Wykonamy wspólną praktykę i damy sobie przestrzeń na pytania i odpowiedzi.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

 1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: CYKL WOLNOŚCI na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
 2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, abyśmy mogli przesłać link.
 3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 24 kwietnia do godz. 17.00

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

 • Spotykamy się  25 kwietnia o godzinie 11.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 1 godziny.
 • Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM https://zoom.us/join
 • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

PROWADZĄCA

Anna Kaszyc – interesuje mnie uważne życie, pogłębianie świadomości ciała i kontaktu z uczuciami. Od kilkunastu lat praktykuję tak rozumianą pracę ze sobą, korzystając intensywnie z różnych metod, czerpiąc od wielu nauczycieli. Jestem m.in. praktykiem coachingu oddechem wg metody Colina Sissona. Tłumaczę książki o zdrowiu i rozwoju osobistym, organizuję warsztaty poświęcone świadomości ciała i improwizacji tanecznej, a na co dzień menedżeruję w Wydawnictwie Virgo promując książki budzące świadomość.

Szczegóły

Data:
25 kwietnia 2020
Czas:
11:00 - 12:00
Koszt:
19 zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

No Replies to "CYKL WOLNOŚCI – PRAKTYKA INTEGRACJI ODDECHEM - WARSZTAT ONLINE"


  Got something to say?

  Some html is OK