Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ogrodzie Saskim

29 września 2019 godz. 11:00 - 16:00

Bezpłatnie

Zapraszamy wszystkich seniorów i przyjaciół osób starszych do celebracji tego wyjątkowego święta. W niedzielę, 29 września wspólnie pokażemy, że jesień życia może mieć mnóstwo pięknych barw! – piszą organizatorzy Jarmarku Kreatywności, w którym po raz kolejny weźmiemy udział 🙂

Jak co roku zaprezentujemy na scenie to czym zajmujemy się na codzień czyli qigong, taiji, poćwiczymy na trawniku nieopodal.  Ale specjalną atrakcją tego dnia będzie fotel do aktywacji mięśni antygrawitacyjnych AMA, którego dobroczynne oddziaływanie będzie można poczuć na własnym ciele.

„Na JARMARKU wystąpią także Stylowe Seniorki i Stylowi Seniorzy. Pokaz mody w ich wydaniu to potwierdzenie, że styl i elegancja nie ma metryki, a o wygląd należy dbać w każdym wieku.

Nieodłącznym elementem święta seniorów są występy artystyczne i wspólna zabawa. Uczestnicy wydarzenia bawić się będą przy pokazie tańca, popisach wokalnych, w tym laureatów festiwalu piosenki retro im. Mieczysława Fogga, aby na koniec rozgrzać parkiet podczas retro potańcówki i występu znanej wszystkim seniorom-melomanom DJ Wiki…

…Jesteś seniorem? Przyjdź koniecznie i weź ze sobą bliskich – sąsiadów, znajomych, dzieci, wnuki. Lub przyjdź sam – na miejscu poznasz mnóstwo ciekawych świata seniorów takich jak Ty!

Jesteś bliskim seniora? Weź go pod rękę i przyprowadź do Ogrodu Saskiego, aby wspólnie świętować ten dzień. Do zobaczenia 29 września w Ogrodzie Saskim!”

 

Zapraszamy  🙂

Szczegóły

Data:
29 września 2019
Godzina:
11:00 - 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Ogród Saski
ul. Marszałkowska/Królewska
Warszawa, Polska
+ Google Map

No Replies to "Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ogrodzie Saskim"


    Got something to say?

    Some html is OK