• To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

5 października 2014 godz. 11:00 - 16:00

Bezpłatnie

Zapraszamy do naszego stoiska do wspólnych ćwiczeń podczas Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Ogrodzie Saskim 5 października, więcej informacji na stronie www.malibracia.org.pl.

Fundacji Dantian “Energia świadomego ruchu” organizuje pokaz prostych ćwiczeń energetycznych chińskiego Qigong’u. Są to ćwiczenia dla osób w każdym wieku, dostosowane do różnego poziomu sprawności fizycznej. Każdy może je ćwiczyć samodzielnie w domu, bądź na świeżym powietrzu, nie wymagają specjalnego stroju, ani wcześniejszego przygotowania. Zestawy ćwiczeń dla zwiedzających będziemy prezentować w cyklach 30 minutowych i powtarzać z nowo przybyłym. Jednocześnie udostępniając materiały do prezentowanych przez Fundację Dantian ćwiczeń.

11:00 – 11:45  Qigong (czyt. czikung) – masaż chiński i masaż dźwiękami

12:00 – 12:45  Stary Styl Yang Taiji Quan (wybrane sekwencje)

13:00 – 13:45  Qigong Shaoliński

14:00 – 14:45  Qigong „Osiem kawałków brokatu”