• To wydarzenie minęło.

ROLFING® W RUCHU – 4/7 PODSTAWY ZDROWEJ POSTAWY (BARKI, RAMIONA, RĘCE )

21 maj 2020 @ 18:00 - 19:00

45 zł

Zapraszamy od 30 kwietnia na cykl 7 warsztatów online z Anną Święcką-Głowacką! Będziemy spotykać się w czwartki o godzinie 18.00, aby udać się w podróż po kluczowych rejonach naszego ciała.

⭕️ ROLFING – CYKL 7 PODRÓŻY

Te warsztaty stanowią cykl 7 podróży w te rejony ciała, które są fundamentalne dla utrzymania ciała w równowadze, czyli zdrowej postawie. Jednocześnie te obszary są najczęściej narażone na kompensacje, co powoduje kumulowanie bolesnych napięć czy ograniczeń w zakresie ruchu w tychże miejscach.

Zapraszam zatem do wspólnej praktyki poszerzania świadomości swojego ciała.

⭕️ PODCZAS WARSZTATÓW DOWIESZ SIĘ:

〜 o roli powięzi w utrzymaniu dobrego zdrowia i sylwetki,
〜 gdzie są te kluczowe obszary dla stabilnej, otwartej postawy
〜 jak uważnym ruchem połączonym z oddechem możesz sam/a sobie pomóc w powrocie do strukturalnej równowagi ciała,
〜 jak świadomym ruchem i oddechem rozluźniać powięź w spiętych miejscach,
〜 jak puścić napięcie w ciele, aby doświadczyć pełnego relaksu i odpocząć

⭕️ WARSZTAT PODZIELONY JEST NA 7 CZĘŚCI

SESJE:

1. (30 kwietnia) Podstawy zdrowej postawy (miednica), czyli zdrowe siedzenie
2. (7 maja) Zdrowe oddychanie (przepona, klatka piersiowa)
3. (14 maja) Wewnętrzny trzon (wewnętrzny mięsień brzucha)
4. (21 maja) Skrzydła, czyli barki, ramiona i ręce
5. (28 maja) Stopy obudzone (stopy, kolana, biodra)
6. (4 czerwca) Szyja, głowa, twarz i napięcia w szczęce, języku, oczach
7. (18 czerwca) Świadomy ruch (kręgosłup, miednica, mięsień lędźwiowo-biodrowy)

⭕️ KORZYŚCI Z PRAKTYKI
〜 Redukcja napięcia m.in. w tyle pleców, klatce piersiowej, barkach, szyi i żuchwie, nogach
〜 Poszerzenie świadomości ciała
〜 Poprawa wzorca oddechowego
〜 Poprawa postawy (w siedzeniu, staniu, chodzeniu, podczas wykonywania drobnych codziennych czynności)
〜 Powrót do równowagi w ciele / do witalności /wdzięku / efektywności ruchu
〜 Odnalezienie spokoju wewnętrznego
〜 Redukcja chronicznego stresu

⭕️ CZAS SPOTKAŃ
Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 18.00 przez 7 tygodni
Czas trwania praktyki: 1 – 1,5 godz.

⭕️ INWESTYCJA

Cały cykl 7 spotkań, karnet – 250 zł
Pojedynczy udział w sesji tematycznej: 45 zł

⭕️ Jak wziąć udział w warsztatach ONLINE?

1️⃣ Formą zapisu jest przelew w wysokości 250 zł w przypadku karnetu lub 45 zł w przypadku pojedynczej sesji o tytule: ROLFING W RUCHU (z podaniem w treści: KARNET lub SESJA NR (?)) na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082

2️⃣ Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com

3️⃣ Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład

❗️Uwaga! Zapisy i płatności na pierwszą sesję przyjmujemy do 30 kwietnia do godz. 15.00

???? Czas i miejsce spotkania?

???? Czas trwania – 1,5 godziny Spotykamy się o godzinie 18.00 ONLINE na platformie ZOOM.

???? Pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join

???? Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

W razie potrzeby, służymy pomocą 🙂

Prelekcję poprowadzi:

〜 Anna Święcka-Głowacka – terapeutka Integracji Strukturalnej, znanej też jako Rolfing®. Zajmuje się również terapią blizn wg metody ScarWork™. Z wykształcenia jest socjologiem i menadżerem, ale w trakcie własnych zmagań ze zdrowiem i poszukiwania równowagi w życiu odkryła Rolfing, który stał się jej pasją i powołaniem. Interesuje ją holistyczne podejście do zdrowia człowieka, umożliwiające życie w poczuciu równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Pomaga ludziom w utrzymaniu ich dobrostanu poprzez poszerzenie świadomości ciała i umysłu w trakcie terapeutycznej pracy z ciałem, uwalniającej od głęboko zakorzenionych w powięzi napięć, bólu, niezdrowych wzorców postawy. Jest absolwentką szkoły European Rolfing® Association w Monachium, filii Rolf® Institute w Boulder, USA. Ukończyła warsztat wprowadzający do pracy z traumą wg psychofizjologicznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu – Somatic Experiencing®(SE).

Data:
21 maj 2020