• To wydarzenie minęło.

Rozruszaj swoje biodra – warsztat tańca brzucha

20 lipiec 2019 @ 11:00 - 15:30

To będzie dzień pełen zmysłowych ruchów!
Dwa warsztaty! Taniec brzucha od podstaw, oraz drugi, techniczny, dla bardziej zaawansowanych.
Serdecznie zapraszamy!

Taniec brzucha od podstaw!

Warsztat wprowadzający, przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tańcem brzucha lub już kiedyś tańczyły i chciałyby przypomnieć sobie podstawy 🙂

Podczas tego warsztatu Agnieszka wprowadzi Was w barwny świat tańca brzucha – poćwiczymy podstawowe akcenty, drżenia i miękkie ruchy bioder. Poznane elementy połączymy w przyjemną kombinację, którą zatańczymy pod koniec warsztatu.

Zaczynamy o 11.00 – 13.00

Tego dnia będzie gorąco, po dwugodzinnym warsztacie wprowadzającym zapraszamy odważne i wytrwałe uczestniczki na kontynuację.

Rozruszaj biodra! – poziom open

Ten intensywny warsztat techniczny dedykowany jest osobom po minimum kilku miesiącach tańca brzucha (choć ambitni początkujący też dadzą sobie radę – jeśli nie jesteś pewna, czy to warsztat dla Ciebie, napisz do Agnieszki, chętnie Ci pomoże – illivadance@gmail.com ). W pierwszej części warsztatu poćwiczymy ruchy oparte na akcentach bioder, kładąc nacisk na jakość ich wykonania. Następnie zrobimy intensywny przegląd przez różne rodzaje shimmy. Na końcu skupimy się na płynnych, miękkich ruchach bioder, szukając w nich większych zakresów i rozluźnienia.

Zaczynamy o 13.30 – 15.30

Można wziąć udział w jednym warsztacie.
Koszt 100zł
Karnet dla odważnych i wytrwałych uczestniczek, które podejmą wyzwanie i wezmą udział w obu warsztatach:
180zł płatne przed warsztatem.

Zarezerwuj sobie miejsce, oferta z przedpłatą:

Udział w jednym warsztacie 90zł
Udział w dwóch warsztatach 160zł

Opłatę należy przelać na konto:
Fundacja Dantian, Bank PKO SA,
nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082

Tytuł przelewu:
Rozruszaj biodra- warsztat 1 i 2- jeśli wybierasz się na oba

Koniecznie prześlij potwierdzenie przelewu Agnieszce,
na email : illivadance@gmail.com

Zapewniamy miejsce pełne dobrej, roztańczonej energii, salę z lustrami oraz wodę dla ugaszenia pragnienia po intensywnej pracy 🙂 Opcjonalnie kawa.

Agnieszka „Illiva” Stradomska– jest certyfikowaną instruktorką tańca brzucha, członkinią warszawskiego zespołu „Hamsa”. Fascynują ją tańce Orientu: choć jej główną pasją jest egipski raqs sharqi. Od lat tańczy również taniec perski, a od niedawna także taniec chiński.
Swoją edukację taneczną rozpoczęła w 2011 roku. W 2015 roku uzyskała legitymację instruktora sportu ze specjalizacją belly dance. W grudniu 2017 roku ukończyła prestiżowe szkolenie Certified Academic Teacher Training (CATT) w Tanzakademie Cifuentes w Berlinie.
Nieustannie rozwija swoje umiejętności na warsztatach z gwiazdami z Polski i zagranicy.

Na prowadzonych zajęciach dba o przyjazną i wesołą atmosferę. Swoje uczennice chce zarażać pasją do tańca, pokazując różnorodność egipskiego raqs sharki – od zmysłowych, delikatnych kobiecych ruchów dłoni i bioder aż po silny i wesoły folklor do ciężkiego rytmu bębnów. Jednocześnie zachowuje profesjonalne podejście do ciała i przywiązuje dużą wagę do doboru ćwiczeń.

Do zobaczenia 🙂

Data: