• To wydarzenie minęło.

Spotkanie świąteczne

18 grudzień 2015 @ 18:00 - 20:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Free

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół Fundacji Dantian na Świąteczne Spotkanie, połączone z Upominkowym Kiermaszem, 18 grudnia (piątek) o godzinie 18:00, do  XLII LO przy ul. Madalińskiego 22. W programie:

18:00-18:30

Upominkowy Kiermasz, podczas którego będzie można nabyć, wspierając działania Fundacji, gadżety takie jak T-shirty, kubki, kalendarze, magnesy, breloki, kaszkietówki, smycze, ręcznie wykonane i malowane broszki i korkowe podkładki oraz produkty z domowego atelier zaprzyjaźnionych artystów, od słoiczka dżemu z pomarańczy, poprzez krem własnej produkcji, po kolczyki czy obrazy.

18:30 – 20:00

• Qigong przedświąteczny – jak wytrwać za stołem w zdrowiu i w kondycji 🙂 – prowadzi Jan Gliński
  • Fragment uroczystej, ostatniej w tym roku Wspólnej Formy z muzyką – dla wszystkich, którzy mają ochotę
  • Pokaz miecza i szabli – Jan Gliński
  • Mini filmoteka: podróże z taijiquan (Francja, Tajwan)
  • Biesiadowanie

Wszystkich miłych gości prosimy o potwierdzenie obecności zwrotnym mailem.

Jeśli macie ochotę zasilić wspólny stół biesiadny, prosimy o kontakt z: rostkowska.marzena@gmail.com w celu ustalenia szczegółów.

Czekamy na Was, pełnych ciepła i energii!

Jan & Marzena oraz wolontariusze Fundacji Dantian

Data: