• To wydarzenie minęło.

Wibrujące Organy

21 września 2015 godz. 18:00 - 19:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

30zł

Wątroba + organ stowarzyszony (woreczek żółciowy)

warsztaty uczące ćwiczeń polepszających funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Sesja 3 z 6: Wątroba + organ stowarzyszony (woreczek żółciowy).

Oto krótka relacja z zeszłorocznych warsztatów :“Kciuki na przeciwko pępka i naciskamy wrota życia”, a potem “stopy znowu razem…” jeśli ćwiczyć to tylko z intencją i uwagą – o czym już dobrze wiecie po dzisiejszym kolejnym spotkaniem na Wibrujących Organach w Muzeum Azji i Pacyfiku pod okiem wprawionego w różnych wibracjach instruktora. Jest kilka metod na życie w zdrowiu i spokoju, ale jeśli bardzo ale to bardzo jesteście wściekli, aż żółć zalewa waszą wątrobę, polecamy w kolorze zielonym wyszumieć 36 razy SZSZSZSZSZSZSZ… powinno pomóc według medytujących nad dźwiękami taoistów, a jeśli nie, to szkoda, choć i na to jest konkretna metoda  – kto był dziś na zajęciach to już wie jaka 🙂 Usuwanie energii złości z wątroby czyniliśmy na kilka sposobów, od chodzenia jak tygrysy i wysuwania naenergetyzowanych pazurów, po spoglądanie do tylu na księżyc jak mądra sowa – ćwicząc przy tym równocześnie energię wzroku. Kto był, ten widział i już wie jak napełnić harmonijną energią swoją wątrobę. Czekamy na Was za tydzień na warsztatach o wibracjach serca, a do tego czasu niech każdy poćwiczy szszszszszszyczenie!

Data:
21 września 2015
Godzina:
Koszt:
30zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Muzeum Azji i Pacyfiku
ul. Solec 24
Warszawa, Powiśle 00-403 Polska
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

No Replies to "Wibrujące Organy"