• To wydarzenie minęło.

13 październik 2014 @ 18:00 - 19:30

zł30

„Potrójny ogrzewacz”

Może to i bajka… nie wiem, chińskiego ptaka Peng nie poznałam… ale byli tacy co próbowali latać jak on, wolno, wolniej, wydobywając z gardeł bezgłośny dźwięk hiiiiiiiiiiiii…. Co ciekawe, wydobywać go kiedy spłaszcza nas wyimaginowany walec … a to wszystko, aby potrenować Potrójny Ogrzewacz oraz stowarzyszone z nim osierdzie.

Potrójny Ogrzewacz – San Jao – organ, którego nie ma w naszej zachodniej medycynie, a który jest bardzo istotny w tradycyjnej medycynie chińskiej, tłumaczący skąd bierzemy qi i co się z tą energią dzieje w naszym ciele.

O jego zasługach dla naszego organizmu mogli się dziś dowiedzieć poniedziałkowi adepci Wibrujących Organów w Muzeum Azji i Pacyfiku.

A czego jeszcze?

Tego, jak można oddychać „trójfazowo”, spacerować żyrafim krokiem oraz wodzić palcem po meridianie Potrójnego Ogrzewacza.

Wszystkich zapalonych – i to potrójnie – zapraszamy już w następny poniedziałek na pierwsze warsztaty Qigong’u Szkoły Mędrców z Góry Emei. Brzmi tajemniczo ….shaaaaa….

Data:
13 październik 2014