Wydawnictwo Fundacji Dantian

Wydawnictwa Fundacji Dantian zostało założone w czerwcu 2016 w Warszawie.

Pierwszą wydaną pozycją jest tłumaczenie z języka francuskiego książki Mistrza Antoine Ly:  „Nowe odczytanie Taijiquan – podróż między materialnością a duchowością”.

Książka to 422-stronicowe kompendium wiedzy o  Starym Stylu Yang (160 stron historii, filozofii i teorii oraz  262 strony opisu poszczególnych ruchów długiej formy) plus płyta DVD z 3 godzinami i 25 minutami nagrań Mistrza Ly i Głównego Mistrza Denga Shihai.

Książkę można zamówić pisząc na adres: rostkowska.marzena@gmail.com

Cena książki 100zł +15 zł koszt przesyłki poleconej = 115 zł

Dane adresowe:

Fundacja Dantian

ul. Jarosława Dąbrowskiego 20A/4

02-564 Warszawa

Bank PKO SA, Al. Jerozolimskie 65/79

Numer konta: 08124062181111001058278535

Opis: Książka Mistrza Ly No 1.

Link do strony ISBN na której można zapoznać się z opisem fizycznym książki i przejrzeć spis treści https://e-isbn.pl/IsbnWeb/onix/summary.html?record_id=6138331

Fragment recenzji książki Krzysztofa Operacza prowadzącego blog Taiji po polsku:

„(…) Książka jest podzielona na dwie części + niewielki suplement. W pierwszej części (154 strony) – teoria. Dużo. W zasadzie materiału jest tam tyle, że można by z tego wykroić oddzielną książkę. Spektrum tematów szerokie: od rozgrzewki, przez filozofię do teorii walki (…)

(…) To duża „cegła” amerykańskiego rozmiaru i dobrze wydrukowana. Nie wygląda, żeby miała się rozpaść, a to dla mnie ważne. Nie lubię mieć pliku pojedynczych kartek. Duża, czytelna czcionka – radość dla moich starych oczu. Cała książka zawiera masę wyraźnych czarno-białych ilustracji – przejrzystych i dużych. Na końcu znajdujemy kolorową wkładkę (…) więcej ciekawostek o książce pod linkiem: http://www.taijipopolsku.pl/nowe-odczytanie-tai-chi/

WFD_2

Mistrz-Ly-w-Polsce