Taniec i sztuki walki

Zaproszenie na spektakl z okazji 5 – lecia Fundacji Dantian

Już w najbliższą sobotę, w OCH-Teatrze będziemy mieli okazję świętować nasze pięć latek, w zdrowiu, harmonii, z Energią Świadomego Ruchu.
Był to czas pełen pracy, wrażeń i emocji, ważny dla każdego z nas, ćwiczących, ale nie tylko…
Wszystkich sympatyków i przyjaciół Fundacji Dantian, którzy towarzyszyli nam przez te wszystkiego lata:
Zapraszamy serdecznie na wieczór jubileuszowy Fundacji Dantian,
który odbędzie się w sobotę 14 września w OCH-Teatrze (ul. Grójecka 65) o godzinie 20:00.

Po 5 latach działalności pragniemy wszystkim obecnym przekazać MOC płynącą z ruchu, koncentracji, a przede wszystkim z serca! „Energia Świadomego Ruchu” to motto Fundacji Dantian i tą niezwykłą energią podzielą się z gośćmi:

Jan Gliński oraz jego adepci w układach z szablą, mieczem oraz kijem klasycznego stylu Yang taiji,
grupa Emilii Potockiej w układzie klasycznych i rekreacyjnych tańców etnicznych,
zespół tańca z wachlarzami bojowymi Julii Bui Ngoc i Ewy Ampulskiej oraz grupa orientalnego tańca brzucha Agnieszki Stradomskiej.

A jaka jest historia Fundacji?

2014 rok, Warszawa: dr fizyki, biznesmen i podróżnik, Jan Gliński, po 40 latach praktyki dalekowschodnich sztuk walki i zdrowia, zakłada Fundację Dantian, aby propagować te tradycyjne sztuki harmonii ciała, umysłu i ducha. Po pięciu latach Fundacja zamieszkała na Starej Ochocie, gdzie w kameralnym Studiu Dantian można zapoznać się z nimi pod okiem doświadczonych instruktorów. To właśnie oni pojawią się 14 września na deskach OCH-Teatru prezentując to, czym żyją na co dzień i co przekazują swoim podopiecznym.

Spotykamy się o godzinie 20:00!

Ten magiczny wieczór poprzedzi 30-minutowy koktajl w foyer Och-Teatru.

Wstęp wolny – zapraszamy!

Kontakt z nami:
mail: studiodantian@gmail.com