200-setny post na stronie Fundacji Dantian!

Szanowni Czytelnicy i Czytelniczki naszego wspaniałego bloga Fundacji Dantian, z wielkim hukiem ogłaszamy

200-setny post !!!

na naszym blogu – a w ramach coming out – zdjęcie z pracy zespołu redagującego 🙂

Od lewej:

• Redaktorka Rostkowska – parająca się nieokiełznanym stylem literackim i zdjęciami z zasadzki – relacje z wszystkiego co ważne i możliwe do przećwiczenia, zapisania i sfotografowania – Nasza Kamera i Oko Obiektywu.
  • Korektor Gliński – ćwiczy wszystko i wszystkich oraz koryguje autorki merytorycznie i ortograficznie, specjalizuje się w przydługich mailach, a podczas ich pisania dostaje czarnych włosów – ale to wszystko efekty ćwiczeń qigong’u i taijiquan.
  • Redaktorka Kieraś – Kędziak – prowadzi stały cotygodniowy news z Domu Lekarza Seniora – jest Starszą Asystentką Naszej Oko Obiektywu – romantyczna w słowach i obrazach.

Zdjęcie z nagłówka zostało udostępnione na potrzeby uroczystego 200-setnego postu, jest objęte niezbywalnymi prawami autorskimi 🙂

Pamiętajcie – piszcie komentarze na naszym blogu – obiecujemy odpisać!

Serdecznie pozdrawiamy,

Redakcja Fundacji Dantian

4 thoughts on “200-setny post na stronie Fundacji Dantian!

1. Benjamin pisze:

W latach osiemdziesiątych na scenie rockowej działał zespół Anthrax, redaktor-korektor Gliński do złudzenia przypomina wokalistę tegoż zespołu ;)) gratuluję poczucia humoru 🙂