25 kwietnia Światowy Dzień Taijiquan i Qigong z Fundacją Datnian

Adepci Taijiquan i Qigong’u jutro mają swoje święto!
O godzinie 10:00, na wszystkich kontynentach, ludzie dbający o zdrowie i kultywację swojej życiowej energii, wychodzą w swoich miejscach zamieszkania na otwartą przestrzeń, aby wspólnie ćwiczyć Taijiquan i Qigong. Fundacja Dantian dołanczając się do tego dnia będzie działać w dwóch odsłonach: parkowej i filmowej.
Startujemy o 10:00 w Łazienkach (zajęcia do 11:30), a po południu widzimy się o 16:30 w Kinie Muranów na projekcję nietypowego, godzinnego filmu “Wędrówka na Zachód”, po której spojrzymy na ten film okiem adeptów dalekowschodnich ćwiczeń psychofizycznych oraz pokażemy parę ćwiczeń ilustrujących czym jest taijiquan oraz qigong.

Komentarze o “25 kwietnia Światowy Dzień Taijiquan i Qigong z Fundacją Datnian

1. julia pisze:

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA TAIJIQUAN I QIGONG POZDRAWIAM WSZYSTKICH ENTUZJASTÓW TEGO PIĘKNEGO SPOSOBU NA ŻYCIE, A TAKŻE TYCH KTÓRZY DOPIERO ENTUZJASTAMI ZOSTANĄ.