WIBRUJĄCE SERCE PUSZCZY II | warsztat wyjazdowy | PUSZCZA BIAŁOWIESKA, STARZYNA, 10-16.09.22

Powracamy w połowie września do przyjaznego Ośrodka Starzyna na Skraju Puszczy Białowieskiej http://www.starzyna.pl/starzyna-puszcza-bialowieska/ z nowym zestawem ćwiczeń qigongu, więc jeśli poszukujesz spokoju, kontaktu z naturą, relaksu i oddechu a do (…)

WAKACJE Z QIGONGIEM W MNW | Muzeum Narodowe | al. Jerozolimskie 3 | środy, godz. 10.30 | początek 6.07.22

Sztuka zaprasza nas do zanurzenia się w jej formach, kolorach i strukturach. Zbliżamy się do niej poprzez kontemplację i doświadczanie. Podobne zagłębiamy się w świadomy ruch – qigong, odnajdując w (…)

Jak stać się żyrafą w Łazienkach?

W piątki 17 i 24 czerwca, w Parku Łazienkowskim, ćwicząc chodzony qigong https://www.fundacjadantian.com/qigong-na-lato-trzy-kolejne-piatki-poczatek-10-06-22-mdk-ul-lazienkowska-7-godz-18-30/, zajmiemy się też Wu Qin Xi. Warto więc przypomnieć jego historię. Wu Qin Xi („Ćwiczenia Pięciu Zwierząt”, (…)

QIGONG NA LATO – TRZY KOLEJNE PIĄTKI | początek 10.06.22 | MDK ul. Łazienkowska 7, godz. 18.30

Zbierz swój zestaw ćwiczeń na wakacje! Lato coraz bliżej i warto mieć w swoim arsenale aktywności, ćwiczenia qigong-u, których prozdrowotne działanie wzrasta w kontakcie z przyrodą, oraz takie, które możemy (…)

CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA | QIGONG | początek 27.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

Zapraszamy na dwa spotkania z Codziennym Rytuałem Zdrowia. Poznaj ten komplementarny zestaw 15 ćwiczeń, wykonywanych przed każdym treningiem taiji czy qigongu w tradycji Starego Stylu Yang Taiji Quan. To wspaniały sposób (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

EFT TAPPING | TECHNIKA OPUKIWANIA CIAŁA | 20.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

EFT Tapping to metoda pracy z ciałem, emocjami i umysłem. Bezbolesna, będąca też prostym sposobem leczenia. Na zajęciach dowiesz się dlaczego najlepiej zajmować się sobą kompleksowo oraz jak bardzo ciało, emocje i umysł idą (…)