Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!!

Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i w przysłowiowej formie, nad którą pracujemy nie raz do roku, ale każdego dnia. I może w oku zakręcić się łezka, bo przez te osiem lat wiele osób do nas dołączyło, wielu na stałe, niektórzy spróbowali i poszli dalej, a i kilkoro z nas ćwiczy już gdzieś hen w chmurach …
Fundacja Dantian to dużo więcej niż tylko treningi, to nasz drugi dom, część wielkiej rodziny taiji i qigongu. Łączymy pokolenia, odmładzając się wspólną praktyką. W naszej grupie skrzyżowały się różnorodne i bogate ścieżki życia, a wszystkich nas łączy wspólna pasja.
Dziękujemy naszym instruktorkom i instruktorom, przyjaciołom i sympatykom Fundacji, to w Waszych sercach jest rytm do spotykania się i wspólnej praktyki. Dziękujemy Łazienkom Królewskim za stałą i dostępną przestrzeń w naturze, gdzie wszyscy uwielbiamy ćwiczyć bez względu na porę roku i pogodę.
Jeśli jeszcze z nami nie ćwiczycie, zapraszamy, każdy może przyjść i spróbować i poczuć, czy to jest jego/jej Droga.
1000 lat Fundacjo!
Relacja foto z naszych wspólnych urodzin!
Urodziny 8 Fundacji Dantian
8 urodziny Fundacji Dantian
Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!