Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas, w przyrodzie, zapraszamy na weekendowe, otwarte treningi do Łazienek Królewskich. O każdej porze roku, bez względu na pogodę ćwiczymy ciało i ducha :) wystarczy dostosować odpowiednio ubranie i buty. Zapraszamy zaawansowanych i niezaawansowanych. Zaczynamy Codziennym Rytuałem Zdrowia, ćwiczymy długą formę Starego Stylu Yang Taiji oraz formy z bronią.  Do zobaczenia (…)

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami cywilizacyjnymi, postanowiliśmy podzielić się z Wami wschodnioazjatyckimi technikami qigongu medycznego, o udokumentowanych – na Wschodzie i na Zachodzie – pozytywnych efektach w zapobieganiu pojawienia się chorób cywilizacyjnych jak również (…)

Światowy dzień Taiji i Qigongu

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Zapraszamy do wspólnego celebrowania światowego Dnia Taiji i Qigongu, kiedy to na całym świecie, adepci tych sztuk, spotkają się o godzinie 10.00 czasu lokalnego, po to aby razem praktykować w intencji pokoju i rozprezasztrezniania się pozytywnego Qi. Spotykamy się o 9.45 przed Starą Kordegardą w Łazienkach Królewskich, w sobotę 27 kwietnia  🙂

Taiji, grupa średnio i zaawansowana, oraz grupa początkująca

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy poszczególne ruchy, odkrywając coraz głębsze ich aspekty. Z zadziwieniem obserwujemy jak daleko może sięgać ta praktyka. W tym czasie niepostrzeżenia zmienia się ciało, harmonizuje umysł (…)

Taiji, grupa średnio i zaawansowana, oraz grupa początkująca