Na mecie Maratonu Taiji !

Po pięciu dniach intensywnych i różnorodnych ćwiczeń, dotarliśmy do mety Majowego Maratonu Taiji Fundacji Dantian! Doliczyliśmy się 15 finalistów i finalistek, choć było ich dzisiaj więcej –  atrakcje dłuuugiego weekendu w Łazienkach Królewskich oddaliły ich od nas w czasie pamiątkowego zdjęcia, na którym zastygliśmy z dłońmi w pozycji pazurów tygrysa 🙂 .

Maraton Taiji – pierwszy w naszej historii – zaliczamy do udanych! Choć w zasadzie była to raczej Sztafeta Taiji,  gdyż każdego dnia obok stałej ekipy (gratulacje!) mieliśmy zmieniającą się liczną grupę aktywnych sympatyków ćwiczeń.

Nie obyło się bez symbolicznych nagród. Uczestnicy pięcio- i czterodniowi otrzymali broszki z pozycjami taiji, reszta uczestników magnesy i gwiazdy szczęścia ze smyczami Fundacji, choć jak zawsze największą nagrodą dla wszystkich było dobre samopoczucie po energetycznych ćwiczeniach oraz wyśmienite towarzystwo okraszane salwami śmiechu.

Gratulujemy wszystkim wytrwałości i czekamy na Was podczas kolejnych wyzwań na polu taiji i qigongu – więcej informacji już wkrótce!

Regularnie ćwiczącym przypominamy, że w czwartek, 4 maja, nie ma zajęć, spotykamy się 5 maja w szkole podstawowej przy Wiktorskiej 73 o 18:30 (razem grupy początkująca i zaawansowana).

Maraton-Taiji_5 Maraton-Taiji_5_6 Maraton-Taiji_5_7 Maraton-Taiji_5_5 Maraton-Taiji_5_2