Muzeum Narodowe Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

Sztuka zaprasza nas do zanurzenia się w jej formach, kolorach i strukturach. Zbliżamy się do niej poprzez kontemplację i doświadczanie. Podobne zagłębiamy się w świadomy ruch – qigong, odnajdując w nim ukojenie dla umysłu i ciała. Z tą myślą Fundacja Dantian wraz z Muzeum Narodowym w Warszawie zaprasza na cykl zajęć “Wakacje z Qigongiem – Prozdrowotne (…)

Warsztaty artystyczno-ruchowe

Muzeum Narodowe Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

Gest i obraz. Generowanie energii przez ćwiczenia i przelewanie jej na papier za pomocą pędzla do kaligrafii oraz tuszu, to świetna zabawa. Najpierw wspólnie poćwiczmy, żeby rozluźnić ciało, a potem udamy się do świata sztuki. Po zapoznaniu się z malarstwem z muzealnej kolekcji, spróbujemy sił w technice malowania tuszem. Jak zawsze przyda się wygodny strój, (…)