LO im. M.Konopnickiej ul. Madalińskiego 22, Warszawa

UWAGA!  Grupa początkująca rozpoczęła naukę w październiku, jest już w trakcie nauki od kilku miesięcy.  Jeśli interesuje cię nauka Starego Styli Yang Taiji od początku, zapraszamy w październiku 2024 r.   Jeśli myślisz o tym żeby wejść na ścieżkę taiji, zapraszamy! Rusza grupa początkująca dla zainteresowanych i zmotywowanych, aby poznać wyjątkowy styl. Stary Styl Yang (…)

LO im. M.Konopnickiej ul. Madalińskiego 22, Warszawa

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy poszczególne ruchy, odkrywając coraz głębsze ich aspekty. Z zadziwieniem obserwujemy jak daleko może sięgać ta praktyka. W tym czasie niepostrzeżenia zmienia się ciało, harmonizuje umysł (…)

Taiji online

Zajęcia online, dla grupy średnio zaawansowanej. Sposób nauczania wymagający szczególnego zaangażowania i pracy własnej.Dla osób, które mają nieregularny tryb pracy, podróżują, albo mieszkają w innych miejscowościach.  Tym wszystkim osobom, kurs daje możliwość zapoznania się z tym niezwykłym stylem, ponieważ jesteśmy jedyną szkołą w Polsce, dokładnie tego stylu, mieszczącą się w Warszawie. Więcej o stylu  TUTAJ. (…)

Trening weekendowy

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas, w przyrodzie, zapraszamy na weekendowe, otwarte treningi do Łazienek Królewskich. O każdej porze roku, bez względu na pogodę ćwiczymy ciało i ducha :) wystarczy dostosować odpowiednio ubranie i buty. Zapraszamy zaawansowanych i niezaawansowanych. Zaczynamy Codziennym Rytuałem Zdrowia, ćwiczymy długą formę Starego Stylu Yang Taiji oraz formy z bronią.  Do zobaczenia (…)

Trening weekendowy

Niedzielne marsze oddechowe

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami cywilizacyjnymi, postanowiliśmy podzielić się z Wami wschodnioazjatyckimi technikami qigongu medycznego, o udokumentowanych – na Wschodzie i na Zachodzie – pozytywnych efektach w zapobieganiu pojawienia się chorób cywilizacyjnych jak również (…)

Qigong w MAiP

MAiP Ul. Solec 24, Warszawa

Zapraszamy na  cotygodniowe warsztaty qigongu do Muzeum Azji i Pacyfiku (Wwa, ul. Solec 24). Zimą dobrze zadbać o organizm z wielu powodów. Mniej słońca, więcej chmur, niskie temperatury i wysoka wilgotność o ile nie ma mrozu, to czas wymagający. Dostosowując się do pory roku, wypełnimy nasze cotygodniowe spotkania ćwiczeniami pozwalającymi oszczędniej gospodarować naszą energią oraz zwiększającymi (…)

Taiji online