Dzień otwarty Studia Dantian – sobota, 21 września 2019, Słupecka 4

W najbliższą sobotę, 21 09, po raz drugi przygotowaliśmy dla Was możliwość zapoznania się zarówno z naszą ofertą edukacyjną, jak  i terapeutyczną. Zapraszamy na Dzień Otwarty Studia Dantian tych wszystkich, (…)

Zaczęliśmy Rok Ziemnego Psa !

W „naszą” środę, 14 lutego, w Muzeum Azji i Pacyfiku, spotkaliśmy się w licznym gronie w wigilię Nowego Roku Psa, która wypadła wyjątkowo zarówno w Środę Popielcową, jak i w (…)

3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Program na kwiecień – zajęcia w MAiP przeniesione na środy!

Już wiosennie i z małymi zmianami, bo od kwietnia widujemy się w środy, zapraszamy na następujące zajęcia i warsztaty w Muzeum Azji i Pacyfiku. Uwaga: zaczynamy taijiquan o 19:45. Między 7 a 9 (…)

Punkty Marma – czym są i do czego służą, spotkanie z Aleksandrą Dudą

Punkty terapii Marma tym razem zawitały na zajęcia qigongu do Muzeum Azji i Pacyfiku, a poprowadziła je Aleksandra Duda. Czym są te punkty i do czego służą – oto krótka (…)

Program na marzec !

Na przełomie kalendarzowej zimy i wiosny, zapraszamy na następujące zajęcia i warsztaty w Muzeum Azji i Pacyfiku: Poniedziałek 06.03, godz. 18.00. PUNKTY MARMY W LECZENIU I PROFILAKTYCE  – warsztaty zapoznające praktycznie z ajurwedyjskim systemem zachowania (…)

Energetyczna konstrukcja człowieka

Czakry to jogiczna systematyka ukazująca energetyczną konstrukcję człowieka. Czakra jest miejscem w ciele odpowiadającym splotom nerwowym i określonym narządom wewnętrznym. Co prawda jej nie widać, ale równowaga czakry albo jej (…)

Jak to jest mieć 10 ciał

W ostatni poniedziałek sięgaliśmy do głębin psychiki ludzkiej wyrażonej w systemie jogi pod postacią „dziesięciu ciał”. O tak!  Okazuje się że mamy  nie jedno a dziesięć ciał! Właściwe ich  działanie  przejawia się (…)

Świadomy oddech wydłuża życie

W poniedziałkowe popołudnie w Muzeum Azji i Pacyfiku zapanował oddech. Po rozgrzewce, siedzieliśmy na krzesłach zajmując się zasadami oddechu prawidłowego i kilkoma technikami, za pomocą których można doenergetyzować ciało, wyciszyć emocje i (…)

Ogród Saski – przestrzenią ludzi ćwiczących w każdym wieku!

Za nami piękna, słoneczna niedziela w Ogrodzie Saskim, a więc idealne warunki do aktywnego uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, tradycyjnie już sprawnie zorganizowanego przez Fundację „mali bracia Ubogich”. W największym skrócie – było (…)