GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八)uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八bāwymawia się podobnie jak 发fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemka często (…)

Sukcesy Fundacji Dantian na Festiwalu Taiji w Niigata w Japonii

Jest 15 maja 2019 roku: to znamienna data, bo dokładnie pięć lat temu została założona Fundacja Dantian i właśnie tego dnia nasza dziewięcioosobowa grupa adeptów taiji startuje z lotniska Chopina (…)