Staż z Mistrzem Ly i adeptami francuskimi w Miętnym

Z wielką radością, między 23 a 28 października, wróciliśmy po siedmiu latach do Miętnego na staż z Mistrzem Ly i Mariannę Plouvier. W trakcie tych siedmiu lat przylatywali oni do (…)

Relacja z Chodzonego antyrakowego qigongu Guolin

Jesteśmy już po pierwszych, pilotażowych warsztatach z “CHODZONEGO, ANTYRAKOWEGO QIGONGU GUOLIN”. W małej grupie przez kilka dni w Studio Burdąg praktykowaliśmy prawidłowy oddech połączony z marszem naturalnym – Ziran Xing (…)

Relacja z warsztatów w Porąbce!

Za nami warsztaty “Wibrujące organy” w Domu Przebudzeń w Porąbce. W trakcie warsztatów harmonizowaliśmy pracę organów wewnętrznych, rozumianych nie anatomicznie, a funkcjonalnie, zgodnie z Klasyczną Medycyną Chińską. Uwzględniając w jakich (…)

CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA | QIGONG | początek 27.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

Zapraszamy na dwa spotkania z Codziennym Rytuałem Zdrowia. Poznaj ten komplementarny zestaw 15 ćwiczeń, wykonywanych przed każdym treningiem taiji czy qigongu w tradycji Starego Stylu Yang Taiji Quan. To wspaniały sposób (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)