9 LAT FUNDACJI DANTIAN za nami a jakie plany na najbliższą przyszłość?

KOLEJNA ZASADA KAIZEN Porzuć stare sposoby myślenia i szukaj najprostszego rozwiązania, koncentrując się na rozwiązaniach możliwych do wdrożenia.     9 URODZINY FUNDACJI DANTIAN | urodzinowy trening przed Starą (…)

Wakacje, zdrowie i Ja

Refleksje dr n.med. Tadeusza Mazura, specjalisty rehabilitacji i neurologii Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zdrowie rozumiane jest jako zdolność oceny wyzwań, jakie stawia przed nami świat oraz własnych możliwości, które pozwalają (…)

Odcinek 5, Tajwan

W 5 części serii, przenosimy się na Tajwan, zwany dawniej Formozą, piękną wyspą. To tu znajduje się obecnie siedziba Starego Stylu Yang Taiji Quan. Chcemy nieco odkłamać stereotypowe i żartobliwe (…)

Dzień Seniora w Ogrodzie Saskim

Ostatniej niedzieli, 02 października, w Ogrodzie Saskim, odbyła się doroczna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Nasza Fundacja Dantian była oczywiście obecna i aktywna! Program był bogaty, pagoda znakomita (…)

Wywiad – o Istocie jednonożnej, naprzemiennie w ruchu!

Czy umiemy się ruszać?  Zapraszamy na wywiad Ewy Podolskiej z dwoma doktorami – medycyny i fizyki, czyli Tadeuszem Mazurem i Janem Glińskim. http://audycje.tokfm.pl/odcinek/Czy-umiemy-sie-ruszac-Rozmowa-z-Janem-Glinskim-i-dr-Tadeuszem-Mazurem/38460

Rano o centymetr wyżsi niż wieczorem!

Za nami kolejne spotkanie w Domu Lekarza Seniora w Warszawie na ulicy Wołoskiej. Kontynuowaliśmy poniedziałkowe zajęcia w Muzeum Azji i Pacyfiku, które dotyczyły kręgosłupa. Kręgosłup to poukładane jeden na drugim kręgi, stanowiące ochronny (…)