ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八)uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八bāwymawia się podobnie jak 发fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemka często (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

ROZWIŃ SKRZYDŁA NA WIOSNĘ | ŚWIATOWY DZIEŃ TAIJI I QIGONG-u | Łazienki Królewskie, 30.04.22 godz. 9.45

Zapraszamy na wspólną celebrację Światowego Dnia Taiji I Qigong-u. Każdego roku, w ostatni weekend kwietnia, który w tym roku przypada na 30 kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na całym (…)

QIGONG CHODZONY | DWA KOLEJNE PIĄTKI | początek 22.04.22 godz. 18.30 | MDK ul. Łazienkowska 7

Zapraszamy na kolejny cykl, tym razem będzie to „Chodzony Qigong” „Zanim człowiek zacznie się starzeć, starzeją się jego nogi” – to trafne chińskie przysłowie skłania do refleksji, dlaczego warto dbać (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Zdjęcie z zajęć qigongu Wudang - prowadzi Jan Gliński

Koordynacja ruchowa, a skala trudności

Koordynacja – z czym to powiązać? Każdy wie, że dobrze jest mieć sprawną koordynację ruchową. Potrafić ustać na jednej nodze, albo trafić palcem do czubka nosa mając zamknięte oczy. Czujemy (…)

ABC QIGONGU ONLINE – NOWY CYKL KRÓTKICH ODCINKÓW Z ĆWICZENIAMI QIGONGU | dostępny na Platformie QiFit od 11.03.22

W obecnym czasie stres i gonitwa myśli, wynikająca z nadmiaru informacyjnego szumu, powodują, że szczególnie potrzebujemy chłodnej głowy, aby ten szum zweryfikować, przesiać i podjąć właściwe działania. Wydaje się szczególnie (…)

Warsztaty artystyczno-ruchowe dla seniorów

Muzeum Narodowe WYBRANE CZWARTKI, Al. Jerozolimskie 3, godz. 11.00 Poznaj i zrozum działa sztuki angażując wszystkie zmysły. Patrz uważniej, obserwuj przyrodę, siebie, rozwijaj się. Rzeźbiąc, malując, słuchając, poruszając się, odkryj (…)