SPACERUJEMY NA ZDROWIE | twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Marsz Guolin plus

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami nowotworowymi, postanowiliśmy podzielić się (…)

CONIEDZIELNE „MARSZE GUOLIN” | Łazienki Królewskie, godz. 10.00

Zainaugurowaliśmy w Łazienkach Królewskich cykl coniedzielnych marszy tzw. Nowego Qigongu Guolin. Przez ostatnie pół wieku, ta forma chodzonego qigongu została przebadana w medycznych ośrodkach naukowych, najpierw na Wschodzie, a później na (…)

Marsz Guolin

Marsz Guolin