Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Siedem lat z Fundacją Dantian

Właśnie mija siedem lat Fundacji Dantian … To i długo i krótko zarazem… Patrzymy zwykle przed siebie, po horyzont, z tą samą wizją, która przyświecała nam kiedy zakładaliśmy Fundację. Każda (…)

Październik z Fundacją Dantian

PONIEDZIAŁEK W MUZEUM AZJI I PACYFIKU, SOLEC 24 QIGONG,  GODZ. 18.00 – 19.00 Wiesz, że Wątroba odgrywa decydującą rolę w metabolizmie ? W ciągu minuty filtruje 2 litry krwi a w ciągu (…)

Nowy rok szkolny z Fundacją Dantian

„Tam gdzie jest przepływ, tam jest zdrowie, gdzie przepływu brak,  pojawia się choroba” To proste, ruch wyzwala endorfiny!  Tam gdzie ruch, tam uśmiech i dobre samopoczucie.  Wystarczy wyjść z domu (…)

15 maja 2020 roku Fundacja Dantian kończy 6 lat!

15 maja 2020 roku Fundacja Dantian kończy 6 lat! Świętujemy w kameralnym gronie, ze względu na ograniczenia. Zdmuchujemy zdecydowanym ruchem szabli 6 świeczek z urodzinowego tortu, życząc sobie jeszcze więcej (…)

Taniec i sztuki walki

Zaproszenie na spektakl z okazji 5 – lecia Fundacji Dantian

Już w najbliższą sobotę, w OCH-Teatrze będziemy mieli okazję świętować nasze pięć latek, w zdrowiu, harmonii, z Energią Świadomego Ruchu. Był to czas pełen pracy, wrażeń i emocji, ważny dla (…)

Sukcesy Fundacji Dantian na Festiwalu Taiji w Niigata w Japonii

Jest 15 maja 2019 roku: to znamienna data, bo dokładnie pięć lat temu została założona Fundacja Dantian i właśnie tego dnia nasza dziewięcioosobowa grupa adeptów taiji startuje z lotniska Chopina (…)

Światowy Dzień Taiji i Qigongu z Fundacją Dantian: sobota, 27 kwietnia 2019, godz. 10.00, Park Wielkopolski (Stara Ochota)

W ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10:00, miłośnicy i sympatycy Taiji i Qigongu z całego świata, zbierają się w plenerze, aby przybliżyć wszystkim ideę ćwiczeń pomagających korzystać z olbrzymich dobrodziejstw Qi (…)

Qigong na wiosnę, jak zacząć ćwiczyć?

Coraz więcej słońca, dłuższe dni, a więc i więcej czasu na ćwiczenia! Dzisiaj zmiana czasu na letni, a może i propozycja na zmianę życia i naszych codziennych rytuałów. Dodania, bądź (…)

NABÓR 2018 / 2019 – TAIJIQUAN, CZYLI DROGA SAMOPOZNANIA!

Jeśli szukasz: dalekowschodnich, efektywnych metod utrzymujących ciało i ducha w harmonii nauki płynącej z poznania własnego ciała i jego motoryki doznania energii świadomego ruchu medytacji w ruchu przyjaznego środowiska ludzi twórczych i z (…)