III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU jest za nami. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i liczny udział. Szybko minęły te dwa dni wypełnione warsztatami, prelekcjami i pokazami. Dały one wszystkim zainteresowanym (…)

Harmonia i energia w Puszczy Białowieskiej – wrześniowy staż taiji za nami!

Czy można poznać formę Starego Stylu Yang w trzy dni? Przećwiczyć i opanować formy szabli i miecza w cztery doby? Czy jest to tak naprawdę możliwe? Oczywiście, że nie! Nigdy (…)

Wiatr, którego nie widać i Brokat co upłynnia i rozgrzewa ciało

W połowie lipca, po rocznej przerwie, Fundacja Dantian wróciła do Domu Przebudzeń w Porąbce. Tydzień wypełniony ćwiczeniami, widokiem na wzgórza i wglądem w siebie, był wyjątkową okazją do poszerzenia swoich (…)

Urodzinowa dziewiątka – działo się, działo!

Dziewięć lat to mało i wiele… Zleciało jak mgnienie oka, choć to już prawie pół pokolenia, a dla kogoś kto dopiero rozpoczął swoją praktykę, to dość odległa perspektywa ćwiczeń z (…)

Wyjątkowy dzień w roku – Międzynarodowy Dzień Taiji i Qigongu

Co roku odnajdujemy w sobie potrzebę spotkania się w ten dzień, w jeszcze bardziej szczególny sposób, bo razem ze wszystkim praktykującymi na całej kuli ziemskiej. Niesie to w sobie dreszczyk (…)

Nasze tygrysy w Biarritz

Lutowy świt, tuż przed szóstą rano, na lotnisku spotyka się Specjalna Trzynastka. Tym razem rusza z Polski w Świat. To nasza Ekipa Tygrysów, przygotowanych do międzynarodowego szkolenia z szabli taiji (…)

Qigong dla dojrzałych

Wraz z Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców Zapraszamy  na kolejną edycję „Qigongu dla dojrzałych”. Są to bezpłatne zajęcia, podczas których uczymy podstaw qigongu oraz dalekowschodniego podejścia do zdrowia. Zajęcia przeznaczone są dla (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)