QiFit Festival – III Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu | ul. Solec 24 | 14-15 października

Za chwilę, 14 – 15 października, ruszy trzecia edycja QiFit Festival – III Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu. To unikalna możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z (…)

Jarmark kreatywności w Ogrodzie Saskim

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych już po raz trzeci Fundacja Dantian miała przyjemność uczestniczyć w obchodach tego święta w Ogrodzie Saskim. Ten wyjątkowy dzień (co pokazuje filmik ze spotkania) (…)

3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Dzień Seniora w Ogrodzie Saskim

Ostatniej niedzieli, 02 października, w Ogrodzie Saskim, odbyła się doroczna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Nasza Fundacja Dantian była oczywiście obecna i aktywna! Program był bogaty, pagoda znakomita (…)

Polecamy artykuł z blogu Drogi do zdrowia

Ba Duan Jin  (八 段 錦), czyli Osiem Kawałków Brokatu, to jedna z klasycznych form czikungu medycznego, które wywodzą się od najstarszych chińskich ćwiczeń zdrowotnych. W Chinach uważa się, że (…)

Ogród Saski – przestrzenią ludzi ćwiczących w każdym wieku!

Za nami piękna, słoneczna niedziela w Ogrodzie Saskim, a więc idealne warunki do aktywnego uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, tradycyjnie już sprawnie zorganizowanego przez Fundację „mali bracia Ubogich”. W największym skrócie – było (…)

Sportowy weekend z Fundacją Dantian!

W sobotę  i niedzielę, 3 i 4 października,  zapraszamy Was do wspólnych ćwiczeń oraz aktywnego wolontariatu podczas dwóch imprez: Narodowy Dzień Sportu – SOBOTA – planujemy serię pokazów naszej formy taijiquan oraz qigongu między 13:00 a 15:00 (…)